Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Έρχεται η δραχμή ;


parist43

Recommended Posts

Μα δεν είπαμε ότι θα πάμε σε δραχμή οπωσδήποτε. Προβλέψεις κάνουμε, στον βαθμό που μπορούμε φυσικά. Άλλο η πρόβλεψη και άλλο η διασπορά ειδήσεων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
http://www.capital.gr/gmessages/showTopic.asp?id=1727913&pg=4&pid=1728605&orderdir=asc

 

Μηπως θα ηταν πιο φρονιμο να διαγραφει απο το φορουμ καθε αναφορα σε τετοια σεναρια?ποιος τρεχει τωρα καλοκαιρι σε εισαγγελεις?

 

Ας έρθουν να μας πιάσουν. Εμένα κανείς δε θα με φιμώσει. Τους εισαγγελείς να τους χρησιμοποιήσουν εκεί που πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Ο κ. Τσίχλας κατέθεσε μήνυση κατά παντός υπευθύνου για διασπορά ψευδών ειδήσεων στην εισαγγελία Πρωτοδικών Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με το ίδιο δημοσίευμα, και στρέφεται κατά όσων διέσπειραν ή εξακολουθούν να διασπείρουν με οποιοδήποτε τρόπο ψευδείς ειδήσεις ή φήμες, ικανές να επιφέρουν ανησυχίες ή φόβους στους πολίτες ή να ταράξουν τη δημόσια πίστη και να κλονίσουν την εμπιστοσύνη του κοινού στο εθνικό νόμισμα.

 

Ας λύσουν πρώτα το πρόβλημα του παραδικαστικού και μετά ας κάνουν μηνύσεις για τους άλλους. Για να μην πω να ξεκινήσουν πρώτα οι μηνύσεις για τους ίδιους.

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν κάνουμε διασπορά ειδήσεων, εμείς λέμε αν γίνει πως θα είναι τα πράγματα

2. Ότι και να μας συμβεί καλά να πάθουμε, εμείς το θελήσαμε έτσι!

3. Και τώρα αφήστε την κυβέρνηση να παράγει έργο...

Link to comment
Share on other sites

Και παλι το θεμα που άνοιξα εχει ερωτηματικό (Ερχεται η δραχμη?????),μην φοβαστε...δεν ειμαι τοσο αφελης....να πω : Έρχεται η δραχμη...

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν κάνουμε διασπορά ειδήσεων, εμείς λέμε αν γίνει πως θα είναι τα πράγματα

 

Όχι, δε λέμε μόνο αυτό. Εξετάζουμε και τις πιθανότητες να γίνει αυτό. Έχω βαρεθεί να μου ζητάνε συγγνώμη για τα λάθη που έκαναν και να παίρνουν "ευθύνες πάνω τους" (χωρίς συνέπειες όπως πάντα βέβαια). Η συγχώρεση σε λάθη που καθορίζουν το μέλλον μας, ΤΕΛΟΣ.

Για αυτό λοιπόν και θα συζητάμε τα ενδεχόμενα και θα κάνουμε προσπάθειες χρονικής εκτίμησης, ώστε να προφυλαχθούμε όσο γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.