Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πυλώνας ΔΕΗ


Kostakisfigo10

Recommended Posts

Μήπως ξέρετε που θα μπορούσα να βρώ διάφορα σχέδια απο τους πυλώνες υψηλής τάσης της ΔΕΗ(όψη,κάτοψη,διατομές, κτλ); Είναι στα πλαίσια της πτυχιακής μου και δεν μπορώ να βρώ το παραμικρό.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να πας στα γραφεία της δεη, διευθυνση μεταφοράς,ΔΥΡΡΑΧΙΟΥ 89 & ΚΗΦΙΣΟΥ, ΑΘΗΝΑ, 104 43... Σίγουρα θα σε βοηθησουν...

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα εγχειρίδιο με τις τυποποιημένες κατασκευές ΔΕΗ. Αν θες πες μου το mail σου καθώς επίσης και τους τύπους των πυλώνων που σε ενδιαφέρουν για να δω αν μπορώ να κάνω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μήπως ξέρετε που θα μπορούσα να βρώ διάφορα σχέδια απο τους πυλώνες υψηλής τάσης της ΔΕΗ(όψη,κάτοψη,διατομές, κτλ); Είναι στα πλαίσια της πτυχιακής μου και δεν μπορώ να βρώ το παραμικρό.

Ευχαριστώ

 

να αποταθεις στην εταιρεια INTRAKAT SA. ειναι θυγατρικη της INTRAKOM και εδρευει στην Λαρισα. εχει κατασκευασει χιλιαδες πυλωνες της ΔΕΗ,ιστους του ΟΤΕ και μαζι με την ΜΕΤΚΑ στον Βολο ειχαν την αποκλιστικοτηα για αυτα τα εργα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.