Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άδεια άσκησης επαγγέλματος ΤΕΕ - περίοδος Ιουνίου 2010


Petros81

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 27
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αυτό

 

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/mhtrwo/mitrwo/exetaseis/anakinwseis/eparkeia.pdf

 

Είναι εξετάσεις άδειας άσκησης επαγγέλματος ή κάτι διαφορετικό η επάρκεια που λέει ?

Γιατί μιλάει γιά 8ωρα και θεματικές ενότητες .

Link to comment
Share on other sites

Της αλλοδαπής εξετάζονται στην διπλωματική όπως και οι διπλωματούχοι εσωτερικού . Μήπως είναι γιά κολλεγιόπαιδα ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Τα παρελαβα κι εγω. Και μετα τι γινεται με το ΤΣΜΕΔΕ; Περιμένουμε κι απο εκεί κάποια έγγραφα ή πάμε μόνοι μας στο παράρτημα να γραφτουμε μαζι με το χαρτι ποθ μας ηρθε απο το ΤΕΕ;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γεια σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ για τις εξετάσεις για άδεια . Δίνω στη Θεσσαλονίκη την τρίτη και δε ξέρω τι να περιμένω. Η διπλωματική μου είχε θέμα ενεργειακή επιθεώρηση. Θεωρώ ότι το θέμα έχει πολλά να συζητήσεις αλλά αυτό που φοβάμαι είναι να μην με ρωτήσουν πράγματα γενικά πέρα από την διπλωματική για τα οποία δε έχω προετοιμαστεί. γι αυτό ρωτάω τι θα μπορούσε άλλο να με ρωτήσουν πάνω στον τομέα μου. είναι και μεγάλος τομέας με αρκετά θέματα.

Link to comment
Share on other sites

2-3 γενικότητες....Μην ανησυχείς δεν κόβεται κανένας. Τυπική διαδικασία είναι. Ρίξε μια ματιά στην διπλωματική σου και βουρ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.