Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αγορά Progecad !!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Οχι για αγορές σε €, εντός Ευρώπης. Για αγορές σε συνάλλαγμα (πχ σε $ από Κίνα) χρειάζεται κάρτα εξωτερικού.

Link to comment
Share on other sites

Με mastercard από πειραιώς που το πήρα κανένα πρόβλημα, βέβαια μπορείς να το πάρεις και από την 3dr ίδια τιμή πρέπει να έχει.

 

Edit όντως ίδια τιμή έχει: https://dl.dropboxusercontent.com/u/95332179/%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE%20progecad.png

Edited by Spiderman
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ που το δοκίμασα από θέμα ταχύτητας είναι πολύ ποίο αργό απο το Autocad αλλά για τα λεφτά του αξίζει. Εχει και βιβλιοθήκη με ηλεκτρολογικά σύμβολα .

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ που το δοκίμασα από θέμα ταχύτητας είναι πολύ ποίο αργό απο το Autocad αλλά για τα λεφτά του αξίζει. Εχει και βιβλιοθήκη με ηλεκτρολογικά σύμβολα .

Ποια εκδοση (Χ64 ή Χ32)?

Link to comment
Share on other sites

Σε τι ειναι πολυ πιο αργο απο το autocad? Σε 90 mb αρχειο με ορθοφωτοχαρτες xref προφορτωμενους μου το ανοιγει σχεδον στον μισο χρονο, οπου αν βαλω μεσα και το χρονο εναρξης του προγραμματος γινεται πραγματικα μισος ο χρονος. Στο ιδιο αρχειο το σκρολ ζουμ στο proge μου δουλευει σαφως καλυτερα, κυλαει, πιθανον να αναφερεσαι σε εξειδικευμενο lisp.

 

Προσωπικα επειδη αν ειχα original autocad & raster design γιατι σκετο δεν μου χρησιμευει ιδιαιτερα (μεγαλη συζητηση αυτη) θα ηθελε κανα 6000 ευρω ο ενθουσιασμος μου για τα 280 ευρω ειναι νομιζω δικαιολογημενος

Edited by Spiderman
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Κοίτα μικροβελτιώσεις σίγουρα πιστεύω θα έχει και σαφώς θα τρέχει καλύτερα από προηγούμενα (νέα μηχανή του intellicad), αλλά επειδή είπες 3d θα σου πρότεινα ούτε ακροθιγώς, αποκλείεται με intellicad base να τρέχει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.