Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πόλη της Civiltech (Λογισμικό αμοιβών και φορολογικών)


xenia

Recommended Posts

παιδιά και εμένα με πήραν τηλέφωνω για διάφορες προσφορές

 

ευτυχώς γι'αυτούς ο άνθρωπος ήταν ευγενικότατος και έιχα και κόσμο μπροστά και δεν άκουσε το ρητό "δις εξαμαρτείν"

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο πάθος κατά μίας εταιρίας δεν το έχει ξαναδεί διαδικτυακή κοινότητα (και κυρίως από τους συντονιστές και τους διαχειριστές που θα έπρεπε να είναι και λίγο αμερόληπτοι, έστω για τα μάτια του κόσμου).

 

Το θέμα είναι ποιος είναι επαγγελματίας και θέλει να έχει το κεφάλι του ήσυχο. Δεν έχω την πολυτέλεια να σπαταλάω φαιά ουσία για το αν το φθηνό πρόγραμμα που χρησιμοποιώ θα ακολουθήσει τις εξελίξεις.

 

Δεν ξέρω, ίσως να είμαι πλούσιος.. Ή ίσως να έχω δουλειά. Το ξέρω η οικοδομή περνάει κρίση. Καλό κουράγιο...

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφε, το πρωτο σου ποστ, καλωσορισες...

 

Οι συντονιστες δεν ειναι δημοσιογραφοι. Και το φορουμ ειναι σημειο ανταλλαγης αποψεων και εμπειριων, καλων ή κακων...

 

Λοιπον, ο καθενας λεει τη γνωμη του, αν εισαι ευχαριστημενος με το λογισμικο αυτο, συνεχισε να το χρησιμοποιεις...Αν διαβασεις ομως καλυτερα, η αντιδραση δεν ειναι κατα της ποιοτητας του λογισμικου αυτου, αλλα κατα της πολιτικης της εταιριας...

Link to comment
Share on other sites

ποιοτητα πολυ καλη....

 

αλλα τιμη σχεση κοστους ουτε για προγραμμα της νασα για τις επιπτωσεις της ηλιακης ακτινοβολιας στο ρομποτ που θα παει στον αρη....

 

αλλα να εχω παγια καθε χρονο για κατι που στην ουσια δεν αλλαζει το λογισμικο και καθε χρονο ε παει πολυ...

 

την πατησα μια ...δευτερη παει παρα πολυ....

 

 

φυσικα αν ειχα κανα 150.000 τζιρο καθε χρονο μπορει να μην με νοιαζε...

 

και στην τελικη μπορει να μην ειναι στραβος ο γιαλος αλλα στραβα ναρμενιζουν καποιοι

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο πάθος κατά μίας εταιρίας δεν το έχει ξαναδεί διαδικτυακή κοινότητα (και κυρίως από τους συντονιστές και τους διαχειριστές που θα έπρεπε να είναι και λίγο αμερόληπτοι, έστω για τα μάτια του κόσμου).

 

Αυτό νομίζω πως θα έπρεπε να προβληματίσει τους υπεύθυνους της Civiltech.

 

Οι συντονιστές είναι χρήστες του φόρουμ που προσφέρουν δωρεάν τις υπηρεσίες τους για την εύρυθμη λειτουργία του. Να υπενθυμίσω πως το θέμα για το αντίστοιχο λογισμικό της εταιρείας insoft ξεκίνησε με διαμαρτυρία συναδέλφου.

Link to comment
Share on other sites

oι συντονιστες εκτος απο χρηστες του φορουμ που προσφερουν τις υπηρεσιες τους δωρεαν ειναι πανω απολα ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ που προσφερουν και τις γνωσεις τους και εχουν και δικαιωμα λογου....

 

δεν αναιρει το ενα το αλλο....

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μπορούν να λένε τη γνώμη τους, αλλά εδώ υπάρχει μια διαρκής επίθεση κατά της εν λόγω εταιρείας. Όπου σταθούν θα ρίξουν κι έναν μπινελίκι με το συμπάθιο..

 

Οι συντονιστές είναι χρήστες του φόρουμ που προσφέρουν δωρεάν τις υπηρεσίες τους για την εύρυθμη λειτουργία του.

 

Ε εντάξει κάτι βγαίνει...

 

Αυτό νομίζω πως θα έπρεπε να προβληματίσει τους υπεύθυνους της Civiltech.
Εγώ πιστεύω θα πρέπει να προβληματίσει του επισκέπτες του michanikos.gr

 

Τέλος πάντων. Εγώ απλά κατέθεσα αυτό που ενόχλησε την αισθητική μου.

Link to comment
Share on other sites

Tα ιδια μπιντελιακια ριχνουμε και στη Λογισμικη(Φεσπα) για την απαραδεχτη τιμολογιακη πολιτικη που ακολουθει στην αναβαθμιση για τους ΕΚ....

 

Εγω με οποιους ειμαι εναντιον, το δηλωνω...

 

Και κυριως με τα λογισμικα που εχω χρησιμοποιησει και πληρωσει..Και τα καλα και τα κακα θα τα πω...Ας μου κοψουν και την καλημερα...

 

Δες τι εχω γραψει κατα καιρους για Λογισμικη, CCS κτλ...

 

Ας μεινουμε ομως στο θεμα..

 

Και συ γτ θιχτηκες συναδλεφε??? Μηπως δουλευεις εκει???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.