Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Προσθήκη δεξαμενών υγραερίου σε υπάρχον πρατήριο καυσίμων


zio7

Recommended Posts

2 ώρες πριν, maneni said:

ΥΓ. σε εμένα. Το ότι έχεις μια ιδιότητα ή έχεις σπουδάσεις κάτι δε σημαίνει ότι ξέρεις και να την εξασκείς. Δυστυχώς στην Ελλάδα στον κύκλο τωνμηχανικών κυκλοφορεί πολύ το "όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω".....

Σωστά  ολα αυτα...και συμβαινουν σε ολα τα επαγγελματα...

Καποιοι "ξερουν",  καποιοι "δεν ξερουν" και καποιοι "αγνοούν".

Η αρνητική, δεν καταλαβα,  τί  σχέση εχει με  τα "...σφαξίματα και τα μαχαιρωματα..."

αυτα και απο μενα

και τελος το εκτος θεματος.
 

Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν, Pavlos33 said:

Και μιας και έβαλες εσύ την αρνητική θα σου πω το σκεπτικό της ερώτησής μου στο προηγούμενο. Πολλές φορές μπαίνουν ιδιώτες σε ενότητες μηχανικών και ποστάρουν ακόμη και βάζοντας λάθος την ιδιότητα στο προφίλ τους. Ερώτηση προς εξακρίβωση ήταν η δική μου διότι φάνηκε περίεργο ο Μ.Μ να κάνει αναφορά ότι θα δώσει σχέδια στο μηχανικό του. Συνήθως η αναφορά "θα δώσω ή θα απευθυνθώ στο μηχανικό μου" γίνεται από ιδιώτες. Αυτά και συνεχίζουμε εντός θέματος.

συγνώμη δεν το κατάλαβα έτσι όπως διατυπώθηκε. Οπότε αποσύρω πάραυτα....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, dimitris GM said:

 

δλδ εννοείς οτι,

- ρωτησες τον μηχανικό σου και δεν ήξερε και  θα του τα πείς εσύ

- ή σου ζητησε ενα σωρο χαρτια και θες να τον ελεγξεις...???

υγ

σε ποιόν δεν αρεσε η απαντηση του παυλου και γιατί???:evil:

Θελω καποιος αν γνωριζει να  μου πει τη πρεπει να προσκομίσω στο μηχανικό μου ωστε να μου πεί αν γινεται να μπει υγραέριο στο μαγαζι που προκειται να παάρω......

και για να α απαντήσω στη φιλο  που εκανε τη κρητικη εχω τελειωσει μηχανολογος μηχανικος (τει),εχω μπαρκαρει σαν μηχανικος σε καραβια,και δεν εχω εξασκησει περεταίρω το επαγγελμα!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Ένα τοπογραφικό σε ακτίνα περίπου 50 μέτρων από τα όρια του πρατηρίου, με τις χρήσεις των κτιρίων που βρίσκονται εντός, νομίζω θα τον καλύψουν για να σου πει τι γίνεται. Φυσικά απαραίτητη προϋπόθεση το πρατήριο να είναι νόμιμο στο σύνολό του. 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, maneni said:

 Δυστυχώς στην Ελλάδα στον κύκλο τωνμηχανικών κυκλοφορεί πολύ το "όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω".....

Συναδελφε επειδή συμφωνώ απόλυτα γι' αυτό που έγραψες (κι έχω κοκινήσει πολλές φορές και γω γι' αυτή τη φράση)... εγω σου έβαλα τώρα το +1

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.