Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Μελετητικό πτυχίο α' τάξης


Gousgounis

Recommended Posts

Για το Β ταξης απαιτουνται καποια χρονια απο την αδεια ασκησης επαγγελματος (νομιζω 8 ) και εμπειρια. Για λεπτομερειες (της απαιτουμενης εμπειριας ) ρωτα στο υπουργειο (μητρωα μελετητων ).

Κοιτα και στο σχετικο  site .

https://www.ypex-mele.gr/

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, KF said:

Για το Β ταξης απαιτουνται καποια χρονια απο την αδεια ασκησης επαγγελματος (νομιζω 8 ) και εμπειρια. Για λεπτομερειες (της απαιτουμενης εμπειριας ) ρωτα στο υπουργειο (μητρωα μελετητων ).

Κοιτα και στο σχετικο  site .

https://www.ypex-mele.gr/

 

Link to comment
Share on other sites

μου είπαν ότι πάει με το ύψος των αμοιβών...βρήκα το ΠΔ 138/2009 όπου αναφέρει για τις αμοιβές, ελπίζω να μην υπάρχει κάποια αλλαγή με νεότερο ΦΕΚ..

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, anavatis said:

μου είπαν ότι πάει με το ύψος των αμοιβών...βρήκα το ΠΔ 138/2009 όπου αναφέρει για τις αμοιβές, ελπίζω να μην υπάρχει κάποια αλλαγή με νεότερο ΦΕΚ..

Κοιτάς και εδώ. Είναι το ΠΔ 71/2019 και το σημείο που σε ενδιαφέρει, βρίσκεται στο άρθρο 3 (από παράγραφο 4 έως και 6).

Edited by JohnnyHoliday
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα συνάδελφοι,

1. Για προσθήκη νέας κατηγορίας μελετών π.χ. περιβαλλοντικών 27, πραγματοποιούμε μεταβολή πτυχίου δηλαδή επέκταση; Αν ναι έχει αυτό κάποιες επιπτώσεις στις  κατηγορίες μελετών που ήδη έχω; (να διέπεται απο νέα νομοθεσία)

2. Παρατηρώ ότι παρατάθηκαν τα μελετητικά πτυχία έως 31/12/2022, υπάρχει κάτι για 2023;, αν όχι και δεν έκανα ανανέωση τι προβλέπεται;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.