Μετάβαση στο περιεχόμενο

Θα πάτε διακοπές ή όχι;


geo6

Recommended Posts

...και μετα τις διακοπες θα αφοσιωθω στο 60ώροφο κτίριο που πρόκειται να χτισω στη Κατω Παναγια...

 

:(8-)

 

......βοήθειά μας!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 30
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

zografos_k εγώ κάνω ένα 2/όροφο στην Άνω Παναγιά και ψάχνω να βρω ποιος είναι αυτός που θα μου κλείσει την θέα!!! Τώρα που σε βρήκα θα καλοπεράσεις......

Link to comment
Share on other sites

Εμείς φέτος διακοπές δεν πάμε αλλά πήγαμε γαμήλιο (ευχαριστώ ευχαριστώ) στην Φολέγανδρο και έτσι κι αλλιώς πλέον μένω μόνιμα στην Μήλο οπότε ....που καλύτερα??

Καλές διακοπές!!

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν βλέπω να δίνει κανείς site δίνω εγώ αυτό που μου συστήσανε και βρήκα

thomson.co.uk

και επειδή μερικοί ξενοδόχοι στραβώνουνε απλά λες ότι μένεις Αγγλία!

 

Όσο για σένα erling επειδή κι εγώ με μωρό πάω μην έχεις αξιώσεις να βρεις και φτηνά και βολικά, εγώ έκλεισα ένα απλό δωμάτιο σε κεντρικό σημείο αλλά θα κουβαλήσω παρκοκρέββατο, γκαζάκι, κατσαρολάκι κτλ. τι να κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites

zografos_k εγώ κάνω ένα 2/όροφο στην Άνω Παναγιά και ψάχνω να βρω ποιος είναι αυτός που θα μου κλείσει την θέα!!! Τώρα που σε βρήκα θα καλοπεράσεις......

 

 

Γι' αυτό δεν μπορώ να βρω μπετατζήδες για ανέγερση ξενοδοχειακού συγκροτήματος στην Πέρα Παναγιά;;;; :)

Link to comment
Share on other sites

Ειδατε τον Ζωγραφο να επενδυει στη Κατω Παναγια και τωρα σαν τη μυγα στο ''γλυκό'' ολοι πεσατε με τα μουτρα.

Γιαννη εσυ εισαι που ξεκινησες εργασιες στη Περα Παναγια?....τωρα να δεις που θα ξεκινησω και γω την ανεγερση του Atlantis II στην Δωθε Παναγια....

Και μετα μου λετε να παω και διακοπες....αμ δε....!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.