Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

ΕΣΠΑ: Δικαιολογητικά - έλεγχος υλοποίησης επένδυσης


Recommended Posts

Ναι τα λεφτά έχουν αρχίσει να δίδονται.

Εγώ τα έχω πάρει, ο zavi τα έχει πάρει.

 

Ήμασταν και οι 2 που όταν κάποιοι έβλεπαν φαντάσματα, εμείς λέγαμε ότι τα λεφτά θα δοθούν για συγκεκριμένους λόγους που δεν είναι της στιγμής να ξανά γραφούν.

 

Λες τελικά για αυτό να ξεκίνησαν από εμάς!!!????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 828
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι τα λεφτά έχουν αρχίσει να δίδονται.

Εγώ τα έχω πάρει, ο zavi τα έχει πάρει.

 

Ήμασταν και οι 2 που όταν κάποιοι έβλεπαν φαντάσματα, εμείς λέγαμε ότι τα λεφτά θα δοθούν για συγκεκριμένους λόγους που δεν είναι της στιγμής να ξανά γραφούν.

 

Λες τελικά για αυτό να ξεκίνησαν από εμάς!!!????

 

xaxaxaxa

αύριο πάω να εισπράξω από εθνική

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα λεφτά έχουν αρχίσει να δίδονται.

Εγώ τα έχω πάρει, ο zavi τα έχει πάρει.

 

Ήμασταν και οι 2 που όταν κάποιοι έβλεπαν φαντάσματα, εμείς λέγαμε ότι τα λεφτά θα δοθούν για συγκεκριμένους λόγους που δεν είναι της στιγμής να ξανά γραφούν.

 

Λες τελικά για αυτό να ξεκίνησαν από εμάς!!!????

 

Αυτό είναι εύκολο να το διαπιστώσει κανείς διαβάζοντας τα παραπάνω...η ερώτηση έχει να κάνει με το αν είναι άλλοι συνάδελφοι στο ίδιο ακόμα στάδιο μετά από ένα αρκετά σημαντικό διάστημα σε σχέση με την προηγούμενη μεταβολή...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρώτησα στην Πειραιώς τι γίνεται και μου είπαν ότι δεν ξέρουν τίποτα.

Τους λέω ότι παίρνουν όλοι λεφτά και μου λένε πάλι ότι δεν ξέρουν τι γίνεται.

Δεν ξέρω τι να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλημέρα!

 

Σήμερα με πήραν κι εμένα από την ΕΤΕ!

Ζήτησαν πρωτότυπα τιμολόγια, να κόψω ένα τιμολόγιο πώλησης και μια δήλωση που φιάχνω επιτόπου!

Για τα χρήματα είπαν είτε επιταγή είτε λογαριασμό, ανάλογα τι θα επιλέξω...

σε 2-3 μέρες είπαν θα τα έχω στα χέρια μου!

Άντε με το καλό και οι υπόλοιποι!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι Καλημέρα!!

Εμένα με πήρε η Κύπρου την προηγούμενη Τρίτη για να της πάω τα χαρτιά που ανέφεραν και οι προηγούμενοι και σήμερα τα χρήματα πιστώθηκαν στο λογαριασμό μου!!!

Άντε και Καλά Χριστούγεννα!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, πηρα κι εγω σήμερα τα χρήματα από ALPHA. Μου σφράγισαν τιμολογια και καταθετηρια, εκοψα το τιμολογιο και τα χρηματα πιστώθηκαν άμεσα στο λογαριασμό.

 

Καλά Χριστουγεννα και καλή Πρωτοχρονιά σε όλους!!!

 

και μια ερώτηση: το αθεώρητο τιμολόγιο το περνάμε στο βιβλίο εσόδων - εξόδων στα έσοδα (σε ξεχωριστή στήλη) ή στα εξοδα (σε ξεχωριστή στήλη ώς αρνητικό έξοδο);

Link to comment
Share on other sites

Από τις 18/11 βρίσκομαι στο στάδιο "Διαθέσιμο για τελική πιστοποίηση" στην Τράπεζα Αττικής...Υπάρχει άλλος κόσμος στο ίδιο στάδιο, σαν να καθυστερούν υπερβολικά μου φαίνεται...

 

Απο ΕUROBANK Ξέρει κανείς;Κι εγώ σε "Διαθέσιμο για τελική πιστοποίηση" αρκετό καιρό τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Απο ΕUROBANK Ξέρει κανείς;Κι εγώ σε "Διαθέσιμο για τελική πιστοποίηση" αρκετό καιρό τώρα.

 

Εμένα με πήραν τηλέφωνο στις αρχες τις προηγούμενης εβδομάδας και ζήτησαν κάποια έξτρα πράγματα (μία προσφορά αρχική που έλειπε) και να τους τα στείλω άμεσα γιατί μετά θα έπρεπε να πάω από εκεί με τα πρωτότυπα τιμολόγια και ένα αθεώρητο τιμολόγιο κτλ. Τους την έστειλα αλλά από τότε περιμένω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.