Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΕΣΠΑ: Δικαιολογητικά - έλεγχος υλοποίησης επένδυσης


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 828
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το φαντάστικα οτι είναι απλά για να μου ανοίξουν λογαριασμό, αλλά τι να κάνεις! Εγώ άνοιξα έναν απλό και τώρα περιμένουμε!

Eurobank!

Link to comment
Share on other sites

Το φαντάστικα οτι είναι απλά για να μου ανοίξουν λογαριασμό, αλλά τι να κάνεις! Εγώ άνοιξα έναν απλό και τώρα περιμένουμε!

Eurobank!

 

Σε τέτοιες απατεωνιές, τους φτιάχνουμε ανάλογα. Ασε να σου ανοιξουν λογαριασμό, να σου βγάλουν καρτα αναληψης κτλ (εαν ειναι δωρεάν), μετα πας κάνεις ολική ανάληψη, και αστους να εχουν ενα αδειο βιβλιάριο! Τα Λαμόγια!

Link to comment
Share on other sites

zefuros είμαστε δλδ πιο πονηροί από τις τράπεζες νομίζεις ?

 

Έξοδα διατήρησης λογαριασμού +

δεν επιτρέπονται τεράστια ποσα αναλήψεων+

 

Άστο συνάδελφε.

Απλά αρνείσαι και ζητάς επιταγή και να δεις διευθυντή ΑΜΕΣΑ !!!:-x

Link to comment
Share on other sites

zefuros είμαστε δλδ πιο πονηροί από τις τράπεζες νομίζεις ?

 

Έξοδα διατήρησης λογαριασμού +

δεν επιτρέπονται τεράστια ποσα αναλήψεων+

 

Άστο συνάδελφε.

Απλά αρνείσαι και ζητάς επιταγή και να δεις διευθυντή ΑΜΕΣΑ !!!:-x

 

Προφανώς υπάρχει και αυτη η εναλλακτική.

 

Βεβαια στην περίπτωση μας τα 5.000 δεν ειναι και τεραστιο ποσό αναληψης :smile:)

 

Θυμαμαι κάποτε που με ειχε ζαλίσει μια τράπεζα να βγάλω δωρεαν πιστωτική, χωίς συνδρομές κτλ κτλ.. Ε, την τρίτη φορά, εχασα μισή ωρα απο την ζωή μου, πηγα, εβγαλα ( 0 εξοδα) και μετά από ενα μήνα πήγα να την ακυρώσω σε αλλο καταστημα. στην κλασσική διαδικασία που σε βάζουν να μιλήσεις με το τμήμα καρτών, το μονο που τους είπα: "Μου ζαλίσατε τον έρωτα, τι καταλαβάτε? Αν θέλετε τωρα ξαναζαλίστε με, εγω θα ερχομαι και μετά θα την ακυρώνω!"

 

Από τότε δεν με ξαναπήραν... :smile:))))

 

Σε κάθε περίπτωση συμφωνώ μαζί σου συνάδελφε πως πατάμε πόδι για τα δικαιώματα μας!

Link to comment
Share on other sites

Ποσά που έχουν εξοφληθεί μετά τις 16/8/2010 γνωρίζει κάποιος συνάδελφος εάν τελικά θα κοπούν από την επιδότηση? Και κάτι τελευταίο προσκομίσατε όλοι μητρώο παγίων ?

Link to comment
Share on other sites

H εγκύκλιος έχει σταλεί στους ΕΦΔ.

 

από ποια τράπεζα τελικά σου είπαν ότι εγκρίνουν και τα τιμολόγια πάνω από 1500 ευρώ με μετρητά πριν την 1-6-2010 γιατί έμενα μουν κόβουν τιμολόγιο 1600 + φπα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.