Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Autoδόμηση & Cadware.


Recommended Posts

Νομιζω οτι πρεπει να κουμπωσουν σε κανονικη εκδοση autocad, γιατι αυτη που λες δεν υποστηριζει σχεδιαση στην τριτη διασταση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 24
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ αυτής της άποψης είμαι. Η ελαφριά έκδοση του Autocad ΔΕΝ υποστηρίζει την τρίτη διάσταση ούτε έχει σχετικές εντολές.

 

Μπορείς να δείς και εδώ.

 

Το ξεκαθαρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ οτι όσοι τα χρησιμοποιείτε προτείνετε το πακέτο με το CIVIL μαζί ε; Βλέπω στην ART οτι η δυνατότητες μαζί με το CIVIL αυξάνονται και μπορείς να κάνεις ολόκληρη τη δουλειά σου.

 

Από υποστήριξη και συνδρομές τι καθεστώς επικρατεί;

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να απευθυνθείτε στις εταιρείες πρώτα για να πληροφορηθείτε σχετικά με το πως εννοεί η κάθε μία τον όρο τεχνική υποστήριξη. Αν οι διευκρινήσεις σας καλύψουν , ρωτάτε και για τις τιμές των συμβολαίων υποστήριξης.

 

Σε κάποιες περιπτώσεις οι τιμές είναι λίγο "τσιμπημένες" και γι' αυτό απαιτείται η απευθείας συννενόηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Είχα αγοράσει πολύ παλιά το autoδόμηση και το χρησιμοποιούσα ως ανεξάρτητο πρόγραμμα χωρίς το cadware αλλά φυσικά με το ανάλογο autocad.

Ξέρετε αν έχει γίνει κάποια αναβάθμιση σε ΝΟΚ και αν υποστηρίζονται τα νέα autocad (2016, 2017).

Θα καλέσω την εταιρεία για να ρωτήσω και κόστος αναβάθμισης και φυσικά πρέπει να ψάξω να βρω το κλειδάκι του προγράμματος, αν δεν το έχω χάσει...

Σε γενικές γραμμές είχα μείνει ευχαριστημένος από το πρόγραμμα και το είχα χρησιμοποιήσει παλιά και μάλιστα μπορώ να πω ότι έμαθα ΓΟΚ από αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.