Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Φοίτηση στο τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ


Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα και από εμένα

Ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο forum για τους τοπογράφους του ΕΜΠ που να παίρνεις πληροφορίες για μαθήματα , σημειώσεις , βιβλία? Νομίζω ότι θα είναι πολύ βοηθητικό για τους νέους φοιτητές. Έψαξα στο internet και δεν βρήκα κάτι !

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Tο daptop.gr το οποίο άρχισε να επαναλειτουργεί και σιγά σιγά θα εμπλουτιστεί και το topografoi.gr . Πάντως ό,τι χρειαστείς ρώτα ελεύθερα.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ευχαριστώ πολύ surveng για τον χρόνο που αφιέρωσες δίνοντας μου μερικές χρήσιμες συμβουλές. Θα τα λάβω όλα υπόψη μου :P Παρεμπιπτόντως, λατρεύω την άλγεβρα NeckBreaker.

 

Το περιβάλλον στη σχολή είναι καταπληκτικό. Ελπίζω το ίδιο να συμβαίνει και με τα μαθήματα,κλπ. Τη Δευτέρα μάθημα :P

Link to comment
Share on other sites

Αυτό "τη Δευτέρα μάθημα" μου άρεσε πολύ !!! Μπράβο σας.

Εύχομαι, ολόψυχα, καλές και επωφελείς σπουδές σ' εσάς, ειδικά, αλλά και σε όλα τα νέα παιδιά που ξεκινούν τη φοιτητική τους περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μέρα σήμερα είχαμε Μαθηματική Ανάλυση, Γεωδαισία και Εισαγωγή στην Πληροφορική. Όλα καλά, εκτός λίγο από τον καθηγητή που μας κάνει Γεωδαισία, σχεδόν νύσταξα αλλά σε γενικές γραμμές όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γράψεις τους καθηγητές (τακτικούς, επίκουρους, βοηθούς κλπ), στα αντίστοιχα μαθήματα, που διδάσκουν;

 

Θα είναι ενδιαφέρον, για τους παλαιότερους συναδέλφους του forum, μήπως θυμηθούν συμφοιτητές, γνωστούς κλπ που προτίμησαν τον ακαδημαϊκό κλάδο.

Link to comment
Share on other sites

... σχεδόν νύσταξα

ένα περίεργο πράγμα την πρώτη μέρα βρε παιδί μου...και εμείς...και κατηφορήσαμε στο ροκ καφέ με τα επιτραπέζια! (υπάρχει ακόμα?) εκείνες οι πρώτες μέρες γνωριμίας είναι που θα θυμάσε μέχρι που να γεράσεις...μαθηματικά, γεωδαισία έχεις χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.