Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επέκταση άδειας συνεργείου αυτοκινήτων


lem-x24

Recommended Posts

εσύ θα είσαι ο σωτήρας μου!! μόνο επέκτασητου μηχανολογικού εξοπλισμού έχουμε. τα τετραγωνικά του συνεργείου παραμένουν ως έχουν. στο υπουργείου που ρώτησα μου είπαν μόνο σ΄χεδιο με τον υπαρχον και το νέο εξοπλισμό, τεχνική έκθεση και προυπολογισμό!! πάω αυτά τα 3 πράγματα στο υπουργείο και απο εκέι θα πάρω κατευθύνσεις για τη συνέχεια?? επι της ουσίας επέκταση της άδειας λειτουργίας κάνω???

Link to comment
Share on other sites

στο υπουργείου που ρώτησα μου είπαν μόνο σ΄χεδιο με τον υπαρχον και το νέο εξοπλισμό, τεχνική έκθεση και προυπολογισμό!! πάω αυτά τα 3 πράγματα στο υπουργείο και απο εκέι θα πάρω κατευθύνσεις για τη συνέχεια?? επι της ουσίας επέκταση της άδειας λειτουργίας κάνω???

 

Αν σου είπαν μόνο αυτά, έχει καλώς, αλλά δεν γνωρίζω σε ποιά περιοχή είναι το έργο & ζητάνε μόνο αυτά, γιατί στα ΠΔ 78/88, 416/91 & 38/96 καθώς και απο την εγκύκλιο του υπουργείου του '96, προκύπτουν και αυτά που έγραψα στο τέλος του τελευταίου μυνήματος μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

αφού πλέον ολοκληρώθηκε η διαδικασία και ο φάκελος βρίσκεται στο υπουργείο μεταφορών θα ήθελα να με ξεστραβώσετε σε κάτι ίσως απλό αλλά ως νός δε μπορώ να το βρω απο κάπου.

 

Θα ήθελα αυτό το καταραμένο το excel το οποίο υπολογίζει τις αμοιβές μας!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.