Μετάβαση στο περιεχόμενο

Το σεμινάριο της Engineering_Intelligence για τα Φωτοβολταϊκά αξίζει;


Recommended Posts

Σίγουρα ορισμένοι το χετε παρακολουθήσει.....εδω και 2 μήνες βγάζουν σεμινάρια κάθε δεύτερη μέρα.....και καλά κάνουν αφού πάει ο καθένας και σκάει 350άρες.....

 

Στην αρχή μου φάνηκαν εντελώς βιβλιογραφικά και ανούσια....αλλά η τρομερή προσέλευση μου κίνησε το ενδιαφέρον.....Τόσο καλά είναι....?

 

Το ΙΕΚΕΜ-ΤΕΕ τρέχει το αντίστοιχο σεμινάριο (ΕΝΕΡ8 αν θυμάμαι καλά)..?

 

ΜΦΧ

giorgaras 8-)

 

Παρατήρηση: Τα θέματα πρέπει να αναρτώνται στην σωστή θεματική κατηγορία.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, achille.

 

Παρατήρηση: Οι τίτλοι των θεμάτων και το κείμενο του μηνύματος, πρέπει να είναι με σωστή ορθογραφία και με τόνους.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, achille.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω την ίδια απορία. Λένε κάτι παραπάνω απο αυτά που έχει το βιβλίο απο το οποίο διδάσκουν;

 

─────────────────

Διευκρινίστε την ειδικότητά σας.

Link to comment
Share on other sites

Στο σεμινάριο περί μελετών πυροπροστασίας που κάνουν πάντως είναι απλή αναφορά της νομοθεσίας. Άσε που ο στρατηγός ε.α. Π.Υ. ως ομιλητής δεν γνωρίζει τεχνικά θέματα. Καλύτερα να το έκανε κάποιος με κατασκευαστικές γνώσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γενικά έχω ακούσει καλά σχόλια... να σου πω σταντέ για το υλικό των σεμιναρίων δεν ξέρω, αλλα μία κοπέλα που ασχολείται με την οργάνωση και το στήσιμο των όλων θεμάτων είναι "πολύ μπροστά"! πολύ όμορφη! :)

Link to comment
Share on other sites

γενικά έχω ακούσει καλά σχόλια... να σου πω σταντέ για το υλικό των σεμιναρίων δεν ξέρω, αλλα μία κοπέλα που ασχολείται με την οργάνωση και το στήσιμο των όλων θεμάτων είναι "πολύ μπροστά"! πολύ όμορφη! :)

 

Έχει κανείς το τηλέφωνό της τότε....? :grin:

 

Να ρωτήσουμε την ίδια...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.