Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόγραμμα επίλυσης οδεύσεων και αποτύπωσης χάραξης


Recommended Posts

προβλημα δεν ειναι σιγουρα, μια διορ8ωση ομως παντα να ειναι ευπροσδεκτη να γινομαστε καλυτεροι ;)

Link to comment
Share on other sites

και όμως

το σωστό είναι "επίλυση όδευσης"

όπως θα θυμούνται και οι παλαιότεροι υπήρχαν τα έντυπα επίλυσης και υπολογισμού οδεύσεων

σήμερα χρησιμοποιούμε τον όρο "συνόρθωση"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Συνάδελφοι ψάχνω να αγοράσω καπιο πρόγραμμα για επίλυση όδευσης, θέλω

1) να χρησιμοποιει την Μ.Ε.Τ για συνορθωση των παρατηρησεων

2) οι οδευσεις που θα λυνω θα ειναι μονο ανοικτες εξαρτημενες απο τα δυο ακρα και θελω να εχω την δυνατοτητα ταυτοχρονα να εισαγω ενδιαμεσα σταθερα σημεια (να εισαγω δηλαδη κατι σαν κομβους τριγωνομετρικα που δεν θελουν διόρθωση). Επίσης θελω να ενημερωνονται και τα ταχυμετρικα σημεια αυτοματα εφοσον κανω τα παραπάνω βήματα.

Εχετε να μου προτείνεται κάποια?

GGtop και ταχυμετρια τα εχω απορίψει γιατι δεν μπορουν να κανουν ταυτόχρονα το 2 επισης εχω αποριψει και το verm γιατι οι τιμες του ειναι πολυ ακριβες.

Edited by JOHNYMAL
Link to comment
Share on other sites

Aπο την έρευνα που εκανα έως τώρα μάλλον δεν υπάρχει στην ελληνική αγορά αυτό πολύ ζήτω.θεωρώ οτι ο συνδυασμός δικτυου και οδευσης δεν είναι κάτι δύσκολο για να ενσωματωθεί στα προγράμματα τα ελληνικά.

Edited by JOHNYMAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.