Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πρόγραμμα επίλυσης οδεύσεων και αποτύπωσης χάραξης


Recommended Posts

Τσέκαρε το Επίλυση εδώ:http://web.auth.gr/e-topo/TOMEIS_INDEX/TOMEASA/Katsambalos/digit_les.html. Προσωπικά δεν το έχω χρησιμοποιήσει αλλά ελπίζω να σε βοηθήσει...

Υπάρχει και το delsurvey εδώ: http://delsurvey.freeprohost.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το ΑΠΟΔΟΣΗ ποιανής κατασκευάστριας Εταιρίας είναι? Συνεχώς το ακούω από συναδέλφουν που δουλέυεουν σε εταιρίες, άλλα δεν μπορώ να βρώ κάποιο λινκ ή στοιχεία επικοινωνίας.

 

Το VERM μου έχουν πει πως είναι το αρκετά καλό, άλλα εδώ μέσα διαβάζω πως είναι υπερεκτιμημένο. Ουτε καν σελίδα δεν έχουν, πως το πρωωθούν?Είχα στείλει και μαιλ στην Mokosoft για κάποιο DEMO και με γράψανε.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπερα...Εχω κατεβασει το προγραμμα "ΕΠΙΛΥΣΗ" (αυτο το οποιο μας βοηθα να ραπορταρουμε σημεια απο το excel στο autocad).Εχω τα VISTA και το autocad 2005 .Ανοιγω το ΕΠΙΛΥΣΗ παταω το κουμπι για το autocad εχω ανοιχτη την εφαρμογη του autocad και μου βγαινει μηνυμα οτι πρεπει να ανοιξεις το autocad γιατι βγαζει αυτο μνμ? και οταν παταω καποια αλλα εικονιδια γραφει error '339'...Mηπως επειδη εχω τα VISTA δεν λειτουργει το προγραμμα????

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το verm από το 2006 και την έκδοση 4 που ήταν στο DOS!!! Αν η έκδοση 5 σας φαίνεται δύσχρηστη, για την προηγούμενη δεν υπάρχουν λόγια! Με τον καιρό και την χρήση όλα τα προγράμματα φαίνονται ευκολότερα. Το verm όντως είναι ακριβό αλλά το έχουν και πολλά γραφεία και τεχνικές υπηρεσίες.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

συνάδελφε eirst

σε Vista η επικοινωνία τοπογραφικών λογισμικών με autocad παρουσιάζει πολλά προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ το ΑΠΟΔΟΣΗ σε DOS εχω.Αμαν πια αυτά τα λειτουργικά να αλάζουν καθε λιγο.Τελικά υπάρχει κανένα ευχρηστο που να μην παρουσιάζει προβλήματα και να μπορείς να κανεις τη δουλεια σου?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Εχει κανεις αποψη για το Τοpko Express???? Θέλω να το βαλω στο ΕΣΠΑ που έχει βγει αξίζει τον κόπο η να δω κατι αλλο???? ειμαι νέος στο χωρο και θα ηθελα την αποψη κάποιον που το εχουν δει..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.