Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Περιβαλλοντική μελέτη


elenakot

Recommended Posts

ευχαριστω πολυ.να ρωτησω και κατι αλλο? τι αμοιβη να παρω? ειναι πρωτη φορα που θα υπογραψω και δεν εχω ιδεα..δε θα κανω εγω τη μελετη.μονο τη σφραγιδα.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον έχεις καμιά ιδέα τι λέει αυτή η μελέτη;

 

Φιλικά στο λέω...αλλά γενικά κυκλοφορεί και κάτι που το λέμε "ευθύνες"...

 

Ο συλλογισμός αυτός είναι εντελώς λάθος...

να βαλω απλα μια σφραγιδα

 

Ελπίζω να μη φτάσεις στο σημείο να καταλάβεις τι εννοώ με το "σκληρό" τρόπο...

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι νέα στο επάγγελμα άκου μια συμβουλή:

Μην βάλεις "απλά μια σφραγίδα"! Αν θέλεις, πάρε την μελέτη, έλεγξε την, πρόσθεσε τις διορθώσεις σου και ΒΑΛΕ την σφραγίδα σου σε κάτι που θα μπορούσε να ήταν 100% δικό σου

 

Μπήκα πολλές φορές στον πειρασμό στο παρελθόν να "δώσω την σφραγίδα" ή απλά να "βάλω σφραγίδες". Ευτυχώς είχα κοντά μου μεγαλύτερους συναδέλφους που με ανιδιοτέλεια με συμβούλεψαν για το αντίθετο...

Link to comment
Share on other sites

1. Γενικά δύσκολα θα βρεις συνάδελφο να σου δώσει αυτό που ζητάς.

 

2. Ρίξε μια ματιά στους Κανόνες Συμμετοχής...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΕ ΥΓΡΑΕΡΙΟ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

 

Ρίξε μια ματιά στα Downloads στις περιβαλλοντικές μελέτες, βρές μια ΜΠΕ για άλλη ειδικότητα συνεργείου (νομίζω υπάρχουν) και τροποποίησε την ως προς την δική σου δραστηριότητα (φυσικά θα πρέπει να γνωρίζεις την παραγωγική διαδικασία της εγκατάστασης υγραερίου, τα παραγόμενα αποβλητα (στερεά-υγρά-αέρια) που δημιουργουνται, κλπ.).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με μία αντιστοιχη άδεια που αχολούμε την κάνω όπως κάνουμε για τα συνεργεία αυτοκινήτων δεν προυποθέτει κάποιες άλλες προδιαγραφές.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.