Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Energy Building της Civiltech


pm4698

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Παιδιά έκανα ένα πιστοποιητικό και κατά το ανέβασμα το xml μου βγάζει μνμ

Η επιθεώρηση δεν μπορεί να υποβληθεί οριστικά εξαιτίας των παρακάτω προβλημάτων:
  • Το αρχείο XML έχει δημιουργηθεί με μη αποδεκτή version του TEE-KENAK (1.29.1.19)

Πρέπει να γίνει η αναβάθμιση, να πάρω τηλ στην εταιρειία? θα  γίνει αυτόματα ή θα πρέπει να κάνω πάλι όλα από την αρχή?

Link to comment
Share on other sites

1.31 θα αγοραζεται ξεχωριστα...

Επικοινωνησα με την εταιρια και με ενημερωσαν...Ειχα ενεργο συμβολαιο και απαιτησα γερη εκπτωση την οποια πετυχα

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ok. θα επικοινωνήσω αύριο. εν τω μεταξύ είναι απαραίτητο να κατεβάσω το τεε κενάκ 1.31 πρώτα? ισχύουν τα ίδια serial number και key? 

Edited by anavatis
Link to comment
Share on other sites

Ισχύουν τα ίδια, δεν χρειάζεται να κάνεις απεγκατάσταση την προηγούμενη 1,29, της κρατάς και τις δύο εκδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

1.31 θα αγοραζεται ξεχωριστα...

Επικοινωνησα με την εταιρια και με ενημερωσαν...Ειχα ενεργο συμβολαιο και απαιτησα γερη εκπτωση την οποια πετυχα

καλημέρα συνάδελφε,  απ' ότι με ενημέρωσαν το νέο πρόγραμμα 1.31 δεν είναι ακόμα έτοιμο, σε λίγες μέρες στην εβδομάδα μου είπαν..

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα συνάδελφε,  απ' ότι με ενημέρωσαν το νέο πρόγραμμα 1.31 δεν είναι ακόμα έτοιμο, σε λίγες μέρες στην εβδομάδα μου είπαν..

Το ξερω.Ετσι με ενημερωσαν κσι εμενα.Απλα στη σελιδα μου μου εβγαζε ενα ποσο το οποιο και καταφερα να μειωσω...Μολξς κυκλοφορησει θα το πληρωσω!

Link to comment
Share on other sites

ως προς τις επιθεωρήσεις

το μόνο καλό είναι ότι από τη στιγμή που θα στήσεις το κτίριο, δεν ασχολείσαι με σκιασμούς κλπ

θέλει βέβαια αρκετή εξάσκηση στην αρχή

και στο αποτέλεσμα, έλεγχο με τεεκενακ 

για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.