Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκατάσταση φωτοβολταϊκών στα μη διασυνδεδεμένα νησιά


Icecut

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 36
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στα ΜΔΝ αυτη η ύπαρξη περιθωρίου,τουλάχιστον για την περίπτωσή μου(Λέσβος),δεν υπαρχει σαν ενδεχόμενο.Πάρολα αυτά λέει οτι αν υπάρξει ακύρωση προσφορών θα αλλάζει η τιμή του περιθωρίου,πράγμα το οποιο θεωρώ απίθανο.Το ερώτημα είναι οτι με βάση τον 3851,δεν δέχονται αιτήσεις ούτε και πρόκειται,καθώς θα πρέπει να γίνει νέα πρόσκληση απο τη ΡΑΕ ή αλλαγή του περιθωρίου αυτού?Υπάρχει κάποια άλλη ενημέρωση?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ακούγεται πολύ έντονα οτι έως τέλος Φεβρουαρίου θα γίνει νέα πρόσκληση για τα ΜΔΝ,έχει ακούσει κανείς κάτι σχετικό ή έχει κάποια ενημέρωση?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι η πιο πρόσφατη δημοσιογραφική ενημέρωση για τα ΜΔΝ...αν και δεν είναι για Φ/Β

 

http://www.energypress.gr/portal/resource/contentObject/id/0e5d9c8c-d54e-4e7b-899e-d085ee0fde16

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τελικά παρότι έφτασε Απρίλης,για τα ΜΔΝ δεν υπάρχει καμία ενημέρωση και ακόμα περιμένουμε.Έχει κανείς κάποια νεότερο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο ίδιο ύφος με την προηγούμενη αναφορά:

http://www.energypress.gr/portal/resource/contentObject/id/ea07df82-051e-49cf-a8cb-183deb6204f9

Νομίζω όμως οτι ήδη έχουμε καθυστερήσει αρκετά!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ακόμα δεν υπάρχει κάτι και έχω αρχίσει να πιστευω οτι έχει ξεχαστεί ή οτι θέλουν να ξεχαστεί το θέμα!έχει κανείς πρόσφατη ενημέρωση για ΜΔΝ?ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.