Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

εγω ειμαι υπερ της λογικης να πατε στον υπευθυνο αντιδημαρχο του δημου....

 

πεστετου....το συστημα δουλευε ρολοι γιατι το σαμποταρουν τωρα για γρηγοροσημο?

 

δημοτικη πολεοδομια ειναι....οι αιτησεις ειναι απο ανθρωπους που ψηφιζουν και πληρωνουν δημοτικα τελη στο μαρουσι....

 

δεν ειναι μια πολεοδομια απροσωπη νομαρχιακη πουναι οτι ναναι....

 

ο καθε εκλεγμενος πρεπει να το σκεφτει αυτο......

Link to comment
Share on other sites

akius: εδώ λέμε ότι πήγαμε στη Διευθύντρια και μας την είπε επειδή είμαστε μικρες σε ηλικία που τολμήσαμε και μιλήσαμε. Εάν ήταν για 2 φακέλους να τσακωθώ με 80 υπαλλήλους δε μπορώ, εγώ τουλάχιστον, να το κάνω. Πάω να βγάλω αξιοπρεπώς το μεροκάματο και δε μπορώ! Τσακώνομαι μία, δύο, ε δε γίνεται να φεύγω με 10 εγκεφαλικά από τα νεύρα από τις πολεοδομίες. Και αυτό είναι το θλιβερό... Εν τω μεταξύ αν δεν κάνω λάθος τα γραφεία των αντιδημάρχων είναι στο ίδιο όροφο και έβλεπαν τον κόσμο που περίμενε, αλλά πολύ που τους νοιάζει.

Link to comment
Share on other sites

nisorvani

 

στην Διευθύντρια που πηγες ηταν σιγουρο οτι δεν θακανες κατι....ΑΥΤΗ δημιουργησε το προβλημα τεχνητα....

 

στον αντιδημαρχο να πας που εκλεγεται....η διευθυντρια μονιμη ειναι δεν την απασχολει....

 

 

 

υγ παντως στην πολεοδομια και τεχνικη υπηρεσια πουχω παει εκει ειχα πετυχει 3-4 υπαλληλους πουταν ονλινε στο συγκεκριμενο φορουμ !!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάει κανείς στην Αργυρούπολη τις τελευταίες μέρες; Έχω ραντεβού αύριο και αναρωτιέμαι αν έχει αλλάξει κάτι με το σύστημα που ακολουθούν και τι ώρα είναι καλά να πάω. Ελπίζω να μην πρέπει να στηθώ από τα χαράματα...

Link to comment
Share on other sites

το συστημα δεν εχει αλλαξει αυτο ειναι σιγουρο....

 

εχω ραντεβου την πεμπτη.....

 

 

γραψε ενα μνμ αν αυριο πανε ολα καλα να ξερω να προετοιμαζομαι...

Link to comment
Share on other sites

Πολεοδομία Νίκαιας...

Δέχεται ΔΕ-ΤΕ-ΠΑ... και την Τετάρτη έχουν απεργία!

Τα νούμερα μοιράζονται 8:00 και είναι ενενήντα...

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε καμία φρέσκια ενημέρωση για Περισσό συνάδελφοι, γιατί πρέπει να πάω αύριο? Ευχαριστω προκαταβολικά.

Επίσης, εάν ενδιαφέρεται κανείς για Περιστέρι, τα πράγματα είναι σχετικά ανθρώπινα. Με εγγραφή στην λίστα μεταξύ 7.00 - 7.30 εξασφαλίζεις (όσον είναι δυνατόν) πως θα εξυπηρετηθείς την ίδια μέρα μέχρι τις 12.30 που τελειώνει ο έλεγχος πληρότητας.

Link to comment
Share on other sites

Για Μενίδι ξέρει κανείς πως είναι η κατάσταση?? πρέπει να παω αύριο εκεί και την Πέμπτη έχω Αιγάλεω..

Στο Αιγάλεω για να είμαι σίγουρη ότι θα κάνω δουλειά τι ώρα πρέπει να πάω??

 

ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.