Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

ναι για περαίωση θέλω να πάω

και για άλλες 2 δουλίτσες

 

όμως αν θέλει ραντεβού καταρχάς να μην τάξω του παιδιόυ κολούρι ;) ... και να ετοιμαστω να πατίσω τις φωνές

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα Αιγάλεω με ραντεβού, το μόνο που πηρα ήταν αριθ. πρωτο....κώλου....Με τις υγείες μας πάλι....Άντε ξανά επίσκεψη για πρόστιμο μέχρι τη διορία 30/10/11....Τι να πω

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα Αιγάλεω με ραντεβού, το μόνο που πηρα ήταν αριθ. πρωτο....κώλου....Με τις υγείες μας πάλι....Άντε ξανά επίσκεψη για πρόστιμο μέχρι τη διορία 30/10/11....Τι να πω

 

Δεν πιστεύω; Το ραντεβού πότε το έκλεισες; Έχω κλείσει από τις 26 Μαρτίου για 26 ...Μαίου. Θα βάλω βόμβα και θα τους ανατινάξω έτσι και κάνουν κανέναν αστείο! Το πρωτόκολλο για 2 φακέλους, είναι 2 λεπτά και δεν τίθεται θέμα να πάω μόνο και μόνο για να πάρω πρωτόκολλο!

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ Αιγάλεω πλέον μόνο ταχυδρομικά λέει...τζάμπα πήγα...έλεος ,για αριθμούς πρωτοκόλλλου γράφουν 5 λεπτά+ τον κάθε φάκελο...περνάνε και όλα τα στοιχεία...λες και πρέπει να τους περιμένουμε γι αυτό...επίσης φακέλους από αρχές Φεβρουαρίου μου λέει σε 2-3 εβδομάδες για πρόστιμο...4 μήνες δηλαδή....

Link to comment
Share on other sites

tpanag,το ραντεβού το είχα κλείσει μια εβδομάδα αφότου ανακοινώθηκε η παράταση υποβολής...Καλά πάμε...Είναι όλα έτοιμα πλέον και για την διεκπεραίωση της νομιμοποίησης των αυθαιρέτων....Δε γ........ λέω γω.....

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάζει κανένας Θεσσαλονικιός:

 

έχουν ξεκινήσει να στέλνουν ταχυδρομικώς τα πρόστιμα για τις περιπτώσεις που ελέγχθηκαν το '11 (Φεβρουάριο συγκεκριμένα)? Για Δήμο Θεσ/νίκης αποκλειστικά...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.