Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

Αν διαβάζει κανένας Θεσσαλονικιός:

 

έχουν ξεκινήσει να στέλνουν ταχυδρομικώς τα πρόστιμα για τις περιπτώσεις που ελέγχθηκαν το '11 (Φεβρουάριο συγκεκριμένα)? Για Δήμο Θεσ/νίκης αποκλειστικά...

 

Νομιζω οχι ακομα. Ουτε καν του Γεναρη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι.

Ήθελα να ρωτήσω το εξής: Μου έτυχε απροσδόκητα τακτοποίηση Η/Υ για την περιοχή της Πεντέλης. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι καταρχήν η περιοχή της Πεντέλης ανήκει στην πολεοδομία της Αγ. Παρασκευής ή έχει αλλάξει κάτι? και δεύτερων τι λογική υπάρχει εκεί για τις τακτοποιήσεις?

Εγώ έχω να κάνω σχεδόν αποκλειστικά με την Πολεοδομία Πειραιά κ γι αυτό οι απορίες μου!

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω οτι στη πολεοδομία Κορδελιού-Ευόσμου περαιώσεις δέχονται μετά τις 5/9/2011 (!) . Νωρίτερα μόνο για συγκεκριμένους λόγους, πχ συμβόλαια και με έγκριση του προϊσταμένου.

Link to comment
Share on other sites

Με ραντεβού κλεισμένο προ 2 μηνών για σήμερα στην Πολεοδομία Αιγάλεω, πήρα πρωτόκολλο και πληρότητα... Πρόστιμο σε τουλάχιστον 3 μήνες από τώρα! Είναι απίστευτοι τελικά...

Link to comment
Share on other sites

Με ραντεβού κλεισμένο προ 2 μηνών για σήμερα στην Πολεοδομία Αιγάλεω, πήρα πρωτόκολλο και πληρότητα... Πρόστιμο σε τουλάχιστον 3 μήνες από τώρα! Είναι απίστευτοι τελικά...

 

Έχω καταθέσει αρχές Φεβρουαρίου και δεν έχω πάρει ακόμα πρόστιμο.

Θα μαζευτουν ολα στο τελος και δεν θα προλαβαινουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

 

γνωρίζει κανείς πότε κατατίθενται αιτήσεις για τακτοποίηση ημιυπαίθριων χώρων

σε Δήμο Μοσχάτου-Ταύρου και σε ποια διεύθυνση;

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.