Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Συζήτηση για την χρησιμότητα της ΕΕΤΕΜ


topomap

Recommended Posts

Συνάδελφε σήμερα έμαθα ότι τα κτηματολογικά γραφεία της χώρας δέν πέρνουν τοπογραφικά απο Δομικούς τ.ε. για διώρθωση γεωμετρικών στοιχείων , είμαο τοπογράφος τ.ε. Αθήνας, γνωρίζεις κάτι για αυτό το θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω ότι σε αυτή την χώρα πρέπει να πέσει ατομική και να αρχίσουμε από το μηδέν.

Για αυτό που λες νομίζω ότι ισχύει.

Η ΕΕΤΕΜ για παράδειγμα τι έκανε για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Από την άλλη πλευρά η ΕΕΤΕΜ κατηγορεί τη σχολή (Πρόεδρο και Προίσταμένη), για διαφόρους λόγους , κυρίως γιατί δεν θέλουν να αλάξουν το όνομα , να μην υπάρχει το Γεωπληροφορικής.

 

Η σχολή και ο Πρόεδρος κατηγορούν την ΕΕΤΕΜ ότι αυτοί παίζουν το ρόλο τους και δεν θέλουν να μας αναγνωρίσουν σκόπιμα.

 

Μπορείς να μιλήσεις πιο συγκεκριμένα και για τα 2 που θιγείς?Με ενδιαφέρει πολύ το θέμα γιατί δεν καταλαβαίνω τι ***** γίνεται...

 

Η ΕΕΤΕΜ (συνδικαλιστικός κ ΜΟΝΟ φορέας) τι προτείνει για την αλλαγή ονόματος?

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα ειχε συνελευση στο Μακεδονια Παλας στη Θεσ/νικη κ ενω αλλες φορες πηγαινα τωρα ειπα να μην τους κανω την τιμη. Καθε φορα τα ιδια κ τα ιδια, αποτελεσμα μηδεν, γκρινια κ αλληλοσπαραγμος...:(

Πηγε κανεις να μας πει μηπως κ αλλαξε κατι αυτη τη φορα ? (κατι που πολυ αμφιβαλω....):roll:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή φέτος θα τελειώσω λογικά με το ΤΕΙ θα ήθελα να ρωτήσω κάποια βασικά πράγματα.

Είναι απαραίτητο κάποιος να γραφτεί στην ΕΕΤΕΜ; Αν δεν γραφτεί περιορίζεται κάπου ή με κάποιον τρόπο;

Ρωτώ γιατί από αυτά που διαβάζω στο site τους, δε βλέπω να έχει κάποια υπόσταση όπως το ΤΕΕ. Κάτι σαν σύλλογος να το πω...

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαραίτητο κάποιος να γραφτεί στην ΕΕΤΕΜ; Αν δεν γραφτεί περιορίζεται κάπου ή με κάποιον τρόπο;

όχι και καλά θα κάνεις να μην γραφτείς.

το ΤΕΕ τρελή υπόσταση....Κάτι σαν σύλλογος να το πω...άσε μην πεις τίποτα

Link to comment
Share on other sites

όχι και καλά θα κάνεις να μην γραφτείς.

το ΤΕΕ τρελή υπόσταση....Κάτι σαν σύλλογος να το πω...άσε μην πεις τίποτα

 

Σύλλογο εννοώ την ΕΕΤΕΜ, όχι το ΤΕΕ.

Δε νομίζω να συγκρίνονται αυτά τα 2.

 

Μιας και δεν έχω σκοπό να ανοίξω δικιά μου δουλειά ή να εργαστώ σαν μηχανικός (ευχαριστώ, άλλο άγχος δε χρειάζομαι..) λέω να μη γραφτώ.

 

Αλήθεια και από περιέργεια, πόσο είναι η συνδρομή στην ΕΕΤΕΜ;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.