Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Nastran


jackson

Recommended Posts

Ευχαριστώ αλλά τα καταφέρνω και μόνος μου :) :) :)

 

Pappos παρεξήγησες.

 

Δεν εννοώ ότι δεν έχεις τις γνώσεις να το κάνεις, ούτε και ότι θα σου πω πώς να το κάνεις.

 

Απλά επειδή δεν υπάρχει στα manual παράδειγμα συνδέσεων, μπορεί να ψάχνεις κάτι που δεν φαίνεται εύκολα στα αχανή manual. Και επειδή αυτό που ψάχνεις μπορεί να υπάρχει αλλά μπορεί και να μην υπάρχει, αν θες ρώτα. Δεν σημαίνει ότι θα το ξέρω, αλλά μπορεί να το ξέρω και να σου γλυτώσω χαμένο χρόνο.

 

Αυτό εννοώ...

 

Terry εννοείται ότι αν πληρωθείς για να το κάνεις θα το κάνεις.

 

Προσωπικά τα κάνω γιατί απλά μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 35
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν μπορείς να συνδέσεις τα χρήματα που θα πάρεις με το αν θα κάνεις κάποια ανάλυση που τη θεωρείς απαραίτητη.

 

Εχουμε κάνει δεκάδες μοντέλα κόμβων με το Strand7, ανεξάρτητα αν είχαμε κλείσει καλή η κακή οικονομική συμφωνία. :D

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή άντε και έδειξες ότι μία σύνδεση που σύμφωνα με τον κανονισμό θεωρείται άρθρωση, η ανάλυση την βγάζει ημιάκαμπτη.
Αυτό δεν γίνεται. Υπάρχει σαφής κανονισμός για τις θεωρήσεις των συνδέσεων στον EC3. Είναι 3. Από εκεί και πέρα μέσα από τους περιορισμούς που έχει η κάθε σύνδεση δουλεύεις ανάλογα δες και εδώ... και εδώ το τελευταίο δεν πρόλαβα να το συμπληρώσω...εξάλλου δεν ενδιαφέρει και πολύ κόσμο...

Το θέμα είναι πολύπλοκο και δεν είναι τόσο απλό για κάποιον που είχε για πρότυπο τις συνδέσεις στο INSTANT...

 

Απλά επειδή δεν υπάρχει στα manual παράδειγμα συνδέσεων, μπορεί να ψάχνεις κάτι που δεν φαίνεται εύκολα στα αχανή manual. Και επειδή αυτό που ψάχνεις μπορεί να υπάρχει αλλά μπορεί και να μην υπάρχει, αν θες ρώτα. Δεν σημαίνει ότι θα το ξέρω, αλλά μπορεί να το ξέρω και να σου γλυτώσω χαμένο χρόνο.

 

Αυτό εννοώ...

Συνάδελφε σ' ευχαριστώ και το εκτιμώ.
Link to comment
Share on other sites

Διάγραμμα Μ-φ αναφέρει ο ΕΚ3, διάγραμμα Μ-φ βγάζεις κ εσύ από τις αναλύσεις...γιατί δεν γίνεται. Αυτό ακριβώς που ανέβασες εννοώ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.