Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Εθνικό Κτηματολόγιο


Recommended Posts

Μόνο κάρτα! Visa, MasterCard, American express αν δεν κάνω λάθος....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και εγώ αυτό θέλω να δω με τις κάρτες Χρεωστικές δέχεται ή μόνο πιστωτικές ? 

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΗΛ ... ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΝ ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΡΙΤΗ ... ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΛΑΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ?

ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΕ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ - ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΕΙΛΤΕ ΕΜΑΙΛ ...

 

ΔΕ ΠΑ  ΝΑ  @$@$%$%@ ... ΜΟΝΟ ΓΙΑ 100 ΚΙΛΑ ΧΑΡΤΟΥ ΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ 

2 ΜΗΝΕΣ ΧΑΜΕΝΟΙ 

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ

ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ 5-6 ΑΝΑΘΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2020 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ

 

Η χρήση κεφαλαίων απαγορεύεται στο κείμενο δημοσιεύσεων και τίτλων. Επίλεξε "επεξεργασία" και διόρθωσέ το. Διάβασε τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνει η μισή Ελλάδα στο site τι περιμένεις; Εδώ σέρνεται το εσωτερικό δίκτυο της ΕΚ πολλές φορές, η ηλεκτρονική δήλωση δεν θα σερνόταν;

Μεγαλύτερη ταλαιπωρία πάντως από την ηλεκτρονική υποβολή δεν υπάρχει. Nομιζεις ότι θα γλιτώσεις το πέρα δώθε και στο τέλος θα πρέπει να πας άλλες τόσες φορές από κει. Όχι εγώ, ένας φίλος από το χωριό δεν τον ξέρετε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην καλή παρέα. Και γιατί λοιπόν δεν τον Βοηθάς (τον φίλο από το χωριό) για να τελειώσει γρήγορα ο άνθρωπος ????

Ισως την ερχόμενη Τετάρτη το απόγευμα να πάω και 'γω στην 26 Οκτωβρίου 90 για δήλωση Κτηματολογίου. Θα έρθεις για τσεκάρισμα?? Φαίνεται να το κατέχεις το πράμα!! 

Υγ . Τις Τετάρτες είναι ανοιχτά έως τις 8 το βράδυ. 

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά σε εκείνο το γραφείο έχει πολύ αξιόλογους μηχανικούς, ο υπεύθυνος μηχανικός έχει αρκετά χρόνια εμπειρίας και κάποιοι ΑΤΜηχανικοί παραλαβής έχουν ιδιωτικά γραφεία και γνωρίζουν τον νομό απ'έξω και ανακατωτά. Από προχθές υπάρχει και υπάλληλος άλλης κοινοπραξίας (για παραλαβή των κτηματογραφήσεων της ΓΕΩΑΠΟΔΟΣΗ / Γκατζηρούλης / e-ktima.gr )

Τα υπόλοιπα nbr μέσω ΠΜ, πάρε κ κανένα τσίπουρο μαζί σου

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Όλοι εσείς οι επιστήμονες, που έχετε μία εικόνα των γραφείων "συλλογής" των δηλώσεων, μπορείτε κάπου -κάπου να μας λέτε πότε και πια ώρα είναι η καλύτερη για να πάμε, εμείς οι απλοί άνθρωποι,  στα γραφεία αυτά.

Για να μου λες να πάρω... τσίπουρο σημαίνει αναμονή ....για τσίπουρο. Καταλαβαίνω πως μέχρι και ρένγκα σε εφημερίδα προλαβαίνεις να καψαλίσεις!!!!

Άρα θα' ρθεις γιατί φαίνεσαι, έτσι το καταλαβαίνω, να έχεις ΚΑΙ καλό μέσον εκεί!!

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τετάρτες έχει κόσμο (ξεκίνησε ο χαμός από αυτήν που μας πέρασε και έτσι θα πάει όπως φαίνεται)

Στις 8 είναι καλά προς το παρόν. Μην πας τις 2-3 τελευταίες εβδομάδες μονο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.