Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εθνικό Κτηματολόγιο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αmacος :lol:ΗΥ δυσκολα χαχαχα

εκτος αν βαλει το fusion/parallels και εγκαταστησει windows. H bootcamp (θελει κανα 2ωρο η εγκατασταση)

ρε μπας και εισαι σε αλλο ΟΤΑ;

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

... αν ήταν σε άλλο ΟΤΑ θα του έβγαζε μήνυμα ότι αυτό που εντόπισε βρίσκεται σε άλλον ΟΤΑ ... δεν αναφέρει ότι του έβγαλε τέτοιο μήνυμα...

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συνάδελφοι

Αγαπητοί συντονιστές/διαχειριστές

Το εν λόγω θέμα είναι τεράστιο και χανόμαστε. Είναι δυνατόν να το σπάσετε σε πιο εξειδικευμένα μέρη;

Είναι αμαρτία, γιατί χάνουμε πληροφορια!

Ευχαριστώ προκατοβολικά

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, georgegaleos said:

... αν ήταν σε άλλο ΟΤΑ θα του έβγαζε μήνυμα ότι αυτό που εντόπισε βρίσκεται σε άλλον ΟΤΑ ... δεν αναφέρει ότι του έβγαλε τέτοιο μήνυμα...

εχεις δικιο συναδελφε, δεν το προσεξα

Link to comment
Share on other sites

εξακολουθώ να πιστέυω ότι είναι θέμα υπολογιστή και λειτουργικού ...

αν κάποιος συνάδελφος έχει ανοικτό κάποια καταχώρηση κτηματολογίου (στα πρώτα στάδιά της) και υπάρχει διάθεση και χρόνος και θέλει να βοηθήσει τον συνάδελφο μπορεί να δοκιμάσει με τις συντεταγμένες (487781.24, 4239684.011) οι οποίες φαίνονται και στο post του να το εντοπίσει και να πει σχετικά ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εχω μακ αλλα οχι εδω που ειμαι, το απογευμα θα μπορουσα αλλα ειναι τσικνοπεμπτη.. 

ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ειναι; βλεπω καλα;

 

Link to comment
Share on other sites

να δεις που θα ειναι μπλοκαρισμενα τα pop up windows και δεν θα βγαινει το ΟΚ

ειναι θεμα του browser, 

ME mac chrome δουλεψε

 

7 ώρες πριν, COSTAS T said:

Είναι σωστό με windows. Βγαίνει ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΟΥ το ίδιο κτιριακό συγκρότημα.

εδω με windows και chrome, ολα καλα

τεστ.jpg

 

τελικα μπηκα με mac, ειναι θεμα browser, και οχι θεμα λειτουργικου. Με mac, chrome δουλευει, στον safari οχι

 

Screen Shot 2019-02-28 at 16.19.45.png

Edited by jojo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Διατελώ ειδικός πληρεξούσιος κατοίκου εξωτερικού. Στο έντυπο Δ1 δηλώνω το κτηματολόγιο να επικοινωνεί σε όλη τη διάρκεια της κτηματογράφησης μόνο με μένα.

(1) Δ/νση κατοικίας και επικοινωνίας (πεδίο εντύπου Α-2) απαιτείται να συμπληρωθεί αφού έχω δηλώσει επικοινωνία μόνο μαζί μου;

(2) Απαιτείται να προσκομίσω ακριβές αντίγραφο θεωρημένο από δικηγόρο του πληρεξουσίου ή αρκεί απλή φωτοτυπία στην οποία φαίνονται οι σφραγίδες;

(2) Απαιτείται να έχω και φωτοτυπία διαβατηρίου του ιδιοκτήτη που είμαι πληρεξούσιος; 

Τα στοιχεία του φαίνονται στο προφίλ από το τάχιςνετ, στο πληρεξούσιο φυσικά, καθώς επίσης και στο αποδεικτικό της εφορίας (με στρογγυλή σφραγίδα ελληνικής δημοκρατίας) η οποία χορήγησε το ΑΦΜ του (το τελευταίο θεωρείται να υποθέσω αποδεικτικό ταυτοπροσωπίας;)

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.