Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέος Χάρτης Τεχνικών Υπηρεσιών


Engineer

Recommended Posts

Συγχαρητήρια στους συναδέλφους εξαιρετική δουλειά!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 41
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια παιδιά.

Μη ξεχάσετε να περάσετε τις διορθώσει που έχουν συζητηθεί στο θέμα που άνοιξε παλαιότερα ο achille

 

Πηγα να καταχωρησω την ΤΥΔΚ αλλα δεν υπαρχει μεσα στο menu ..

Τι γινεται ?

Οι ΤΥΔΚ με τον Καλλικράτη αντικαθιστούνται από τις τεχνικές Υπηρεσίες των διευρυμένων Δήμων.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Μπράβο στην κοινότητα του Michanikos.gr, που αποδεικνύει εμπράκτως την αξία του Έλληνα Μηχανικού. Έχει κάθε λόγο και έναν ακόμη σήμερα με την εφαρμογή αυτή να ντρέπεται το Ψευδοκράτος που λέγεται Ελλαδιστάν, αυτό που ποτέ των ποτών δεν κατόρθωσε να συντονίσει τις δυνάμεις του, ώστε να παραγάγει αυτό το απλό και χρήσιμο αποτέλεσμα! Δώστε μας πληροφορίες, για το πώς μπορούμε να εμπλουτίσουμε τη βάση δεδομένων, π.χ. με τηλέφωνα που θα εμφανίζονται στον χάρτη κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά πολλά μπράβο και από εμένα,

Επίσης θα είθελα να ρωτήσω πως έγινε η όλη δουλειά αγού το Google Mashup μου λέει ότι δεν είναι πια διαθέσιμο, σκέφτομαι να φτιάξω και εγώ κάτι τέτοιο αλλά για άλλη άσχετη χρήση ??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.