Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πιστοποιητικό ενεργειακής απόδοσης


atalagani

Recommended Posts

Ενας Συναδελφος πληρωσε 150 ευρω πριν ενα μηνα περιπου (τον ειχαν ειδοποιησει τηλεφωνικα). Δεν ειναι ουτε στην λιστα των απορριφθεντων ουτε στην λιστα των Ενεργ. Επιθεωρητων.

Στην ανακοινωση του ΥΠΕΚΑ δεν υπαρχει καμμια αναφορα οτι θα υπαρξει και αλλη λιστα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ενταξει, προφανως και δεν ειναι ολοι κι ολοι αυτοι που θα ειναι επιθεωρητες...

 

Προφανως αυτη ειναι μια πρωτη λιστα...

 

Οταν εχει 12.000 αιτησεις, δε γινεται να κοβονται οι 11.500 μηχανικοι...

 

Το θεμα ειναι οτι ενω μεχρι χτες στο buildingcert μου ελεγε εισαγοντας τον αριθμο πρωτοκολλου οτι ειμαι εν αναμονη της αποφασης της επιτροπης, σημερα αυτο εξαφανιστηκε και λεει μονο σε ποιον ανηκει ο αριθμος πρωτοκολλου της αιτησης μου...

 

Καποιο προβλημα θα υπαρχει...

Link to comment
Share on other sites

οι μεταβιβάσεις ανεξάρτητων οριζόντιων ιδιοκτησιών (διαμέρισμα) απαιτούν πεα και γιά παλιά κάτω των 50τ.μ;

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μου δείχνει και εμένα.:confused:

Καλά Χριστούγεννα στις καρδιές μας παιδιά! Υγεία, ευτυχία, ειρήνη και χρόνια γεμάτα με εμπειρίες, ζωντάνια και αγάπη!

Link to comment
Share on other sites

Το υπουργείο για ακόμη μία φορά διέπρεψε! Εξέδωσε κάποια ονόματα προσωρινών ενεργειακών επιθεωρητών χώρις να έχει ολοκληρώσει την διαδικασία αξιολόγησης των υπολοίπων υποψηφίων! Αυτό βεβαίως αποτελεί αθέμιτο ανταγωνισμό εκείνων των συναδέλφων, που έχουν ανακοινωθεί τα ονόματα τους ήδη, εις βάρος των συναδέλφων μηχανικών που δεν έχουν ανακοινωθεί τα ονομάτα τους επειδή δεν έχουν αξιολογηθεί ακόμη. Βεβαίως την επιλεκτική προπορία αυτήν την έδωσε η Κα Μπιρμπιλή υπογράφοντας την εν λόγω "λίστα".

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.