Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

e-Πολεοδομία


fkl

Recommended Posts

άλλο πρόβλημα: επειδή στον έλεγχο πληρότητας το πρόγραμμα βγάζει στον υπάλληλο πολλά περισσότερα δικαιολογητικά για κατάθεση φακέλου απο αυτά που αναφερόνται στο ΦΕΚ795 είμαστε υποχρεωμένοι να καταθέτουμε το μισό φάκελο στην αρχή. Ταλαιπωρία χωρίς προφανή λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς σας κωδικό και να τον χρησιμοποιεί ?

 

Έγώ έχω πάρει κωδικό. Στην Γραμματεία της Πολεοδομίας θα ρωτήσεις. Εγώ εκεί πήγα και μου τον φτιάξαμε μαζί με την υπάλληλο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Το σύστημα δουλεύει σε κάποιες Πολεοδομίες μόνο. Η αρχή έγινε με την Πολ.Αργυρούπολης (Νότιου Τομέα Αθήνας).

 

Όποτε πάτε σε Πολεοδομία όπου λειτουργεί το πρόγραμμα ζητείστε να σας δώσουν κωδικό.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εντοπίζω τον φάκελο χωρίς κωδικό. Και ποιές μελέτες μου έχουν εγκριθεί. Μήπως ο κωδικός είναι κάτι καινούριο?

Link to comment
Share on other sites

Πολεοδομία Πειραιά rulez... ούτε πισια ούτε τίποτα ηλεκτονικόπρωτοκόλλια... απλό χεράκι και τελειώνεις αμέσως και άγιος ο θεός...

 

:smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

το σύστημα έχει καταρρεύσει εδώ και μια βδομάδα τουλάχιστον με αποτέλεσμα να μην δίνονται πρωτόκολλα και να μην εκδίδονται άδειες (κατά προσωπική εμπειρία) τοπικά και (κατά πληροφορίες) πανελλαδικά

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.