Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΙΚΑ ΑΠΔ Οικοδομοτεχνικών Έργων


apostolos55

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 110
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάλλον δίκιο έχεις. Ψάχνω στο ιντερνετ δημοσιεύματα 6/2020 και βλέπω αναφορά σε μείωση των ποσοστών συνεπεία του νόμου Βρούτση. Απλά δεν έχω βρει ξεκάθαρα τί παίζει με τα οικοδομοτεχνικά.. αλλά μάλλον δίκιο έχεις, το δικό σου πρέπει να είναι πιο επικαιροποιημένο από το δικό μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

έλα Παναγία μου, άλλαξαν τα ποσοστά ασφαλισμένου/εργοδότη (Ιούνιο τα πήρα)? άλλαξαν και τα ημερομίσθια? αν γνωρίζει κάποιος που μπορούμε να τα βρούμε ιντερνετικά, μην τρέχουμε πάλι στο ΙΚΑ

στο μεταξύ πήγα να υποβάλω σήμερα με τα παλιά ποσοστά και δε δέχεται τη δήλωση, μου βγάζει ένα σφάλμα 141

Link to comment
Share on other sites

Άκη, αυτά που έχει εδώ η runet, δεν είναι σωστά? έχει μια μικροδιαφορά 60.72 με 60.602 του εργοδότη

ικα 2020.jpg

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, pirsogiannis said:

Άκη, αυτά που έχει εδώ η runet, δεν είναι σωστά? έχει μια μικροδιαφορά 60.72 με 60.602 του εργοδότη

ικα 2020.jpg

Είναι τα παλιά γιατί λέει από 01/06/19 ισχύουν άλλα από 01/06/20 το παρέθεσα πιο πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.