Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Μεταπτυχιακό


a_p

Recommended Posts

Συνάδελφοι καλησπέρα,

μήπως θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει σε ένα Μεταπτυχιακό που εμφανιζόταν στη μπάρα των διαφημίσεων του Google απο εδώ, αλλά δεν πρόλαβα να ενημερωθώ ?

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το είχα προσέξει και εγώ (είχε δυο νομίζω) αν εννοείς το διατμηματικό στο ΤΕΙ Πειραιά νομίζω ήταν το :

 

MSc Advanced Industrial & Manufacturing Systems

 

http://ikaros.teipir.gr/mecheng/aims/

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε GeorgeS,καλησπέρα.

Απο όσο πρόλαβα να διαβάσω μάλλον είναι το άλλο που με ενδιαφέρει.

Αν υπάρχει κάτι που μπορείς να με βοηθήσεις...

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ανεξαρτήτου βοήθειας.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε GeorgeS,καλησπέρα.

Δυστυχώς δεν θυμάμαι το θέμα... :(

Δεν πρόλαβα να διαβάσω την θεματολογία αλλά δεν θα με ενδιέφερε κάτι σε μεταπτυχιακό ΤΕΙ οπότε λογικά δεν αναφερόταν σε αυτό.

Αν έχεις κάτι κατά νου παρακαλώ όπως μου απαντήσεις.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε αυτό το "δεν θα με ενδιέφερε κατι σε μεταπτυχιακό ΤΕΙ" ειλικρινά μου ειναι αδυνατον να το καταλαβω... Μήπως να κοιτάξεις εδω ?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε GeorgeS,

δεν αναφέρθηκα ποτέ "υποτιμητικά" σε κάποιο ίδρυμα και στις δυνατότητες που μπορεί να προσφέρει σε κάποιο συνάδελφο ,εν προκειμένω για ένα μεταπτυχιακό.

Επειδή γνωρίζω πάνω-κάτω τα μαθήματα του ΤΕΙ ,αν και δεν πρόλαβα όπως είπα να διαβάσω αναλυτικά την θεματολογία των μεταπτυχιακών που παρέχει,πίστεψα πως το αντικείμενο είναι μακριά απο αυτό που με ενδιαφέρει και σε αυτό αναφερόμουν.

Μια ερώτηση έκανα και δεν τείθεται πιστεύω λόγος να υπάρχει διάθεση ειρωνείας μεταξύ συναδέλφων.

Ισως να φταίει και η δική μου αρχική διατύπωση αλλά ειλικρινά πιστεύω πως κάθε Ελληνικό ίδρυμα παρέχει απο την θέση του πολύτιμες γνώσεις.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.