Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χρόνια πολλά


ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Recommended Posts

Καλησπέρα. Καλή Χρονιά σε όλους

 

Παρατήρηση: Αναρτήστε τα θέματα και τα ερωτήματά σας, στη σωστή θεματική κατηγορία. Το θέμα σας μεταφέρθηκε στην παρούσα.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, DOOM

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Για να χαλαρώσουμε έστω και λίγο,

 

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες-εορτάζουσες.

Πάρτε και κανένα δώρο να κινηθεί η αγορά.

 

Που θα πάτε, τι έκπληξη, τι θα κάνετε αύριο?

.

Link to comment
Share on other sites

Αν και τα έχουμε ξεπεράσει αυτά, χτες δεν ξέρω μου την έδωσε αλλιώς. Μπουκετάκι, γεύμα σε εστιατόριο και μετά..διανυκτέρευση

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κανονικά...

Δουλειά ως τις 11:00μ.μ...

Μετά παραμύθια στην μικρή για να κοιμηθεί και μετά σήκωσα την σύζυγο από τον καναπέ γιατί την είχε πάρει ο ύπνος κοιμίζοντας το άλλο μωρό... Δεν βαριέσαι αδερφέ!! Να ζήσουμε οι ερωτευμένοι κι ας είμαστε σε διαφορετικό καναπέ... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν πρόλαβα, πήρα λουλούδια απο ένα Πακιστανό, μαράθηκαν σύντομα θα της πάρω καλύτερα. Στον λουλουδά μου έκλεισα ήδη ένα πακέτο πανέμορφα βιολετί τριαντάφυλλα, 15€. Επειτα μόλις νιώσω καλύτερα, οξεία οσφυαλγία, και κείνη χαλαρώσει λίγο με την δουλειά θα της κάνω κάποιο δώρο ή ποτό ή κάνα ταξίδι, κοντινο weekend.

Link to comment
Share on other sites

δαχτυλιδι προκαταβολικα.....αν και αν μετρησουμε απο χριστουγεννα

ειχα δωρο χριστουγεννων....δωρο επετειου...δωρο γενεθλιων....δωρο βαλεντινου....μεσα σε 1.5 μηνα.....ναναι καλα οι η/χ με αυτους τα μετραω ολα...

 

και ανημερα λουλουδια.....το βραδυ επρεπε να βγει το μεροκαματο καθησαμε λιγο μαζι με τον μπεμπη....

Link to comment
Share on other sites

Τα οργάνωσα όλα τοσο καλά...

Εκδρομούλα κεράκια λιβανια κτλ

Και η κατάσταση εξελίχθηκε σουρεαλιστικά...

Και χωρίσαμε... ???!!!

Δεν με πειράζει απλά ήταν απο τις περιπτώσεις που δεν καλύπτει ο Κανονισμός, πλήρως έξω από τη Θεωρία Σχέσεων και απαιτούσε Φασματική Συναισθηματική Ανάλυση...

Χρόνια πολλά στους ερωταυμένους και καλή χρονιά με το Κινέζικο σύστημα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.