Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Recommended Posts

Οντως οι αποφοιτοι - μελλοντικοι συναδελφοι επιλεγουν τις διπλωματικες τους, αλλα η επιτροπη συνηθως δεν ασχολειται και ρωταει τα δικα της. Αναλογα τα κεφια !

Link to comment
Share on other sites

α μαλιστα , οτι να ναι δλδ:D ας μας πει καποιος τοπογραφος καμια ερωτησουλα να δουμε που κυμαινεται το πραγμα...8-)

Link to comment
Share on other sites

Eξαρτάται και από το κατά πόσο το θέμα της διπλωματικής έχει σχέση με τους βασικούς τομείς γνώσεων της ειδικότητάς σου. Δεν ξέρω για τοπογράφους αλλά στους ΠΜ , πχ εγώ εξετάστηκα αποκλειστικά στην διπλωματική μου , πιο πολύ μια παρουσίαση τους έκανα , μια δυο ερωτησούλες διευκρινιστικές μου έκαναν. Ηταν υπόθεση ούτε 10 λεπτών. Αντιθέτως είχε πάει τότε μια φίλη μου , ΠΜ κι αυτή , με διπλωματική αρχιτεκτονικού - ιστορικού χαρακτήρα . Μολις την είδαν , της είπαν ωραία , πάρε τώρα αυτόν τον ξυλότυπο και πες αρχικά πως οπλίζουμε τις πλάκες. Μετά επεκτάθηκαν σε δοκάρια , υποστυλώματα κλπ .

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τίποτα, 2-3 απλες ερωτήσεις κανουν πάνω στη διπλωματική. Απλά διαβασέ την μια φορά και πήγαινε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γνωρίζει κανένας συνάδελφος αν είναι δυνατόν να αλλάξουμε ημερομηνία εξέτασης, αν δεν μπορούμε να προσέλθουμε την μέρα που μας καλούνε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.