Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Το ΤΕΕ της Αθήνας βγάζει τα αποτελέσματα στο site του. Τα υπόλοιπα παίρνεις τηλ μετά από μερικές μέρες και μαθαίνεις. Εγώ έδωσα στην Καβάλα και πήρα μετά απο δύο μέρες και μου είπαν. Αν και η αλήθεια είναι οτι ψιλοκαταλαβαίνεις αν περασες ή όχι...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ένα άτομο. Συναδέλφισα Τοπογράφος. Δε θυμάμαι το λόγο πάντως μας είχει εκπλήξει αυτό που συνέβη τότε.

Link to comment
Share on other sites

60? Πω καλά οτι να ναι γίνεται.Οι περιπτώσεις είναι ακρως διφορούμενες...Ακους εκει , 60 λεπτά...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στην Καβάλα, μου το είπαν πάντως αμέσως δείχνοντάς μου την έξοδο μετά από 60 λεπτά εξέτασης.

Αμάν βρε erling το Κυπριακό λύνατε?:)

Τι θέμα είχες?

Link to comment
Share on other sites

:-o Μαλιστα...Οι εξεταστές είναι υπαλληλοι του ΤΕΕ Ε ?

 

Όταν λέμε "υπάλληλοι" σίγουρα δεν εννοούμε τους διοικητικούς. Μηχανικοί σε εξετάζουν. Τώρα αν και ποια υπαλληλική σχέση διατηρούν με το ΤΕΕ δεν το γνωρίζω. Εμένα για παράδειγμα όταν έδωσα στην επιτροπή μου ήταν και ο τότε πρόεδρος του ΤΕΕ. Ήταν όμως και ένας βοηθός-επ. συνεργάτης-καθηγητής μου από τη σχολή.

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλει ερώτημα.φυσικά και υπάρχει ρατσισμός απο τη στιγμή που δεν αντιμετωπίζονται όλοι με τα ίδια κριτήρια.θα μπορούσα να γίνω πολύ κακός αλλά είναι κουραστικό8-)

-----------------------------------------------------------------------------

 

ρε παιδιά . υπάρχει κάποιος τρόπος (ψεμματάκι ισως?) να μάθουμε να περάσαμε στισ εξετάσεις του ΤΕΕ πριν απο την ημερομηνία που λένε οτι θα ανακοινωθούν?:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.