Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Θεσσαλονίκη, 5 λεπτά έκατσα 1-2 γενικές ερωτήσεις πάνω στη διπλωματική και έφυγα.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω κάποιο τηλ , ή πάω από το ΤΕΕ , υπάρχει πιθανοτητα να μάθω?Εχει κάποιος/α ανάλογη εμπειρία?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Δινω εξετασεις στο ΤΕΕ και θα ηθελα να μαθω τι περιπου ερωτησεις κανουν πανω στην διπλωματικη εργασια και ποση ωρα κανουν. Δευτερον τι κλιμα επικρατει για τους τελιωφοιτους Αμερικανικων Πανεπιστιμιων. Και τι τιτλο δινουν για τους αρχιτεκτωνες μονο με ισοτιμια. Π.χ τι μπορουν να υπογραψουν και τι οχι.

Ευχαριστω

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρω κάποιο τηλ , ή πάω από το ΤΕΕ , υπάρχει πιθανοτητα να μάθω?Εχει κάποιος/α ανάλογη εμπειρία?

Ευχαριστώ

 

Η γνώμη μου είναι ότι θα το είχες καταλάβει αν σε είχαν κόψει.

Link to comment
Share on other sites

tpanag σε οποιεσδηποτε εξετάσεις μπορεί , εκεί όχι , μιας και μου έγιναν κάποιες ακυρες με τη διπλωματική μου ερωτήσεις στις οποίες ναι μεν απάντησα αλλα όχι με μεγάλη άνεση.Γι αυτό θέλω να δω αν γίνεται να μάθω πιο νωρίς το αν έχω περάσει.Καμιά ιδέα κανείς ρε παιδια???:confused: Καμια ανάλογη εμπειρία?

 

παιδια καμια γνωμ/ άποψη γιατι καιγομαιίίίίίίίίίί8-)

ΣΥΓΝΏΜΗ που επιμένω αλλα.......:confused:

Link to comment
Share on other sites

Η ολη εξεταση σταματησε καπως "ακομψα" ? Ολοκληρωθηκε ετσι οπως επρεπε ? Η γενικη ψυχολογια σου τι λεει ? Περασες ή την πατησες = επεσες σε παγιδα αρκετες φορες ??

Αν ηταν να ειχες κοπει ενδεχεται να σου ειχαν ζητησει την αποχωρηση σου, (εξαρταται και απο τα κεφια τους) αμεσως.

Ισως θα επρεπε να γνωριζες οτι δεν ασχολουνται "συνηθως" με τις διπλωματικες και να ειχες προετοιμαστει καπως καλυτερα σε αλλα θεματα.

Ισως μια επισκεψη απο τα γραφεια τους να σε βοηθουσε, αν πεσεις σε καμια καλη υπαλληλο.

Link to comment
Share on other sites

cveng σ ευχαριστω για το ενδιαφέρον σου!

Ολοκληρώθηκε ρωτόντας με αν έχω δουλέψει , που , και τι έκανα εκει.Όσον αφορά τη παγίδα που λες , η ερώτηση που μ έκαναν ας υποθέσουμε οτι ήταν πως μπορούμε να σκοτώσουμε μια μύγα ενώ αρχικά που χαν πει οτι διαλέογυμε εμείς το τρόπο χωρις να μας νοιάζει κάτι.Οι αρχικές απαντήσεις μου σκεψου οτι ήταν φλογοβόλο , χειροβομβίδα κλπ ( προφανώς οχι λάθος αφού υποτίθεται οτι τα χουμε όλα αυτά χωρίς περιορισμό), και μετα απο ψάξιμο πάνω στις απαντήσεις μου , έδωσα την απάντηση που ήθελαν(μυγοσκωτόστρα).

Ναι σκέφτομαι να πάω μια βόλτα απο τα γραφεία , απλα ίσως να πρέπει να χω μια καλή δικαιολογία για να μου πουν.Γι αυτο και ερωτώ αν κάποιος έχει μάθει πριν απο την ημερομηνία έκδοσης των αποτελεσμάτων....

Link to comment
Share on other sites

επειδή ο επιμένων νικά περιμένω κάποιος να αποκριθεί...Ε δε μπορεί να χαν όλοι την υπομονή να περιμένουν μέχρι να αναρτηθούν στο ιντερνετ!

8-)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ christopografow

 

Σεβαστό να έχεις άγχος, αλλά ηρέμησε και σε παρακαλώ μη spam-αρεις διαρκώς... Πίστεψε με, όσοι παρακολουθούν το θέμα αν είχαν να σου απαντήσουν κάτι που μπορεί να ειπωθεί δημόσια θα το είχαν κάνει. Το να επαναφέρεις διαρκώς το ίδιο πράγμα δε θα σε φέρει πιο κοντά στο να μάθεις τι έκανες. Δηλαδή και στην τελική τι περιμένεις να σου πεί κάποιος? Αν είχες κονέ στην επιτροπή, άρα και τρόπο να μάθεις τα αποτελέσματα νωρίτερα, δε θα είχες κανένα άγχος αν έχεις περάσει καθώς η όλη διαδικασία θα ήταν περισσότερο από τυπική. ΤΕΛΟC και μην επανέλθεις σε παρακαλώ επί του ίδιου θέματος.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να βγουν τα αποτελέσματα? Σε εμάς στην Πάτρα, δώσαμε στις 23 του μήνα και τα αποτελέσματα είχαν ανακοινωθεί στο Ιντερνετ στις 25. Και έκοψαν και μερικά άτομα, νομίζω 3..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.