Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Aρμοδιότητες αρχιτέκτονα μηχανικού σε δήμο


δδδδ

Recommended Posts

καλημέρα. είμαι αρχιτέκτονας μηχανικός και πρόσφατα πήρα μετάταξη σε έναν δήμο της Θεσσαλονίκης. συνάδελφος τοπογράφος μηχανικός που χειριζόταν θέματα που σχετίζονται με πράξεις εφαρμογής, τακτοποιήσεις οικοπέδων, αναλογισμούς, προσκυρώσεις, εισφορές σε γη και χρήμα κτλ πήρε μακροχρόνια άδεια οπότε μου ανατέθηκε να ασχοληθώ με αυτά τα θέματα παρόλο που δεν έχω αντίστοιχη εμπειρία. θα ήθελα να μάθω κατά πόσο το ανωτέρω αντικείμενο εμπίπτει στις αρμοδιότητες του αρχιτέκτονα μηχανικού εργαζόμενου στον δημόσιο τομέα. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα εμπίπτουν, αλλά θα έλεγα να αντισταθείς σθεναρά αν σου ζητήσουν να σφουγγαρίζεις στο τέλος της ημέρας...

 

Δυστυχώς εκεί καταντήσαμε..

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα εμπίπτουν, αλλά θα έλεγα να αντισταθείς σθεναρά αν σου ζητήσουν να σφουγγαρίζεις στο τέλος της ημέρας...

 

Δυστυχώς εκεί καταντήσαμε..

 

ευχαριστώ! το φανταζόμουν ότι κάπως έτσι έχει η απάντηση..

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά μην τους δίνεις πολύ θάρρος, δεν θα ξέρουν τι ζητάνε μετά... έχω φίλους που γίνανε σκλάβοι από την καλή τους πρόθεση μέσα σε δήμους.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.