Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μητρώο προσωρινών ενεργειακών επιθεωρητών


vangalanos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τις προυποθέσεις που μπορούμε να τις μάθουμε;

 

Τώρα δεν έχει νόημα να τις μάθεις, μιας και δεν μπορείς να κάνεις αίτηση.

 

Ψάξε στο ΥΠΕΚΑ το Π.Δ. των Ενεργειακών Επιθεωρητών για να βρεις τις προϋποθέσεις για τους μόνιμους, για όταν αρχίσουν να δέχονται αιτήσεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με πήραν τηλέφωνο (και φυσικά μου είπανε μόνο οτι έπρεπε, διότι βιαζόταν) οτι πρέπει να τους στείλω αποδεικτικά επειδή, δούλευα σαν μισθωτός σε τι έργα, συμμετείχα. Εγώ τότε έκανα και μελέτη και επίβλεψη σε πολυκατοικίες.

 

Σε τι έντυπο θα τους το στείλω??? Βρήκα στα downloads το εντυπο Γ, αλλά για μελέτες τις οποίες και τις επιβλέψης που έκανα σε ιδιωτικά (εκδ.οικοδομικών αδειων και επίβλεψη Η/Μ στις κατασκευές?) πως θα το αποδείξω?? Σε ποιο έντυπο!!

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε φωτοτυπίες τις αποδείξεις παροχής υπηρεσιών για τις μελέτες/επιβλέψεις που έχεις κάνει ή τα στελέχη των ΟΑ που φαίνεται το ονομά σου και στείλε τους αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι τότε δούλευα σαν μισθωτός. Εκανα τις μελέτες, υπέγραφε ο εργοδότης, και εγώ εκανα την επίβλεψη στα ιδιωτικά. Αυτά πως θα αποδείξω κάτι???

 

Στα δημόσια έχω βεβαιώσεις σαν επίβλεψη σε Η/Μ εργασίες. τα ιδιωτικά είναι το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν φαίνεται το όνομά σου στο στέλεχος της άδειας και επακόλουθα στην ΑΠΥ τότε υπάρχει πρόβλημα. Οι βεβαιώσεις από τα δημόσια, δεν τους κάνουν; Τους ρώτησες;

Link to comment
Share on other sites

Θα τους πάρω τηλέφωνο...Τους είχα στείλει εγγραφα που φαίνεται οτι εργάζομαι σαν μηχ/γος σε τεχνικό γραφείο, αλλά δεν τους έκαναν.!

 

Θα τους πάρω αύριο πρωί τηλέφωνο να δώ τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε βεβαίωση απο τον εργοδότη σου που να λέει σε ποια έργα του ίδιου συμμετειχες. Βάλε την βεβαίωση και τις άδειες ή γράψε μια βεβαίωση με λίστα των έργων απο κάτω με περιγραφή και αριθμο άδειας. Μια χαρα τους κάνει σαν αποδεικτικό εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.