Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μητρώο προσωρινών ενεργειακών επιθεωρητών


vangalanos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγνώμη είμαι σε έγκριση απο Υπουργό και σήμετα μου ήρθε email απόρριψης?????

 

δηλαδή σε πέρασε η επιτροπή και σε έκοψε στήν τυπική υπογραφή ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Ημουν ηλεκτρονικά σε έγκριση απο υπουργο και τελικώς μου ήρθε απόρριψη!!!!???

 

πραγματικά πολύ περίεργο. Υπάρχούν και άλλες παρόμοιες περιπτώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η υπουργός εγκρίνει και τις απορριπτέες αιτήσεις. Το ίδιο είχα και εγώ.

 

Πότε και πως σε απέρριψαν?

και δηλαδη μετά σε ειδοποίησαν να πληρώσεις και σε ενέκριναν?

Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρονικά εκεί που λέει πορεία της αίτησης σας έλεγε "προς έγκριση από υπουργό". Μετά μου ήρθε το mail που έλεγε πως με απορρίπτουν διότι δεν στοιχειώνεται 10ετής εμπειρία. Παρακάτω εξηγούσε ότι χρειάζονταν παραστατικά για κάθε έτος ξεχωριστά. Μόνο σε περίπτωση μεγάλου (?) έργου ένα παραστατικό ίσχυε για 2 χρόνια. Αυτό βέβαια δεν το πρόσεξα στην προκήρυξη.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή markor πρώτα σε απέρριψαν με mail, λόγω "λίγων" παραστατικών και μετά σε κάλεσαν να πληρώσεις και σε έγραψαν στο μητρώο?

Πάντως στην προκηρυξη-προσκληση για τους προσωρινους ενεργ. επιθεωρητες, μαζι με τα δικαιολογητικα πχ φωτοτυπία αστ. ταυτότητας κλπ, αναφέρει και μεταπτυχιακο, χωρις να το διευκρινίζει ως προαιρετικό. Προφανως αρκετοι έχουν εγγραφει στο μητρωο μονο με την προυπηρεσια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.