Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Topcon gr3 + δίκτυο Uranus


thief7710

Recommended Posts

Μήπως θα ήταν καλύτερα να ανοίγαμε ένα νέο θέμα. Το συγκεκριμένο αλλιώς άρχισε κι αλλιώς κατέληξε και νομίζω πως δε θα είναι εύκολο γι' αυτούς που ενδιαφέρονται για δίκτυα να φτάσουν εδώ.

Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πλάκα κάνεις Μάκη. Όπως βλέπεις:

 

 

 

Περιμένεις με ένα τηλεφώνημα σε οποιαδήποτε εταιρεία να σου απαντήσουν; Εδώ βλέπουμε ότι δεν κάνει ούτε μια στοιχειώδη περίληψη του συστήματος με βάση τα ερωτήματα που έθεσες...

 

Κύριε Αντώνη αφού απευθύνεσαι με ένα προϊόν υψηλής τεχνολογίας σε επιστήμονες ζητούμε πλήρη τεκμηρίωση επιστημονικού επιπέδου έστω με links σε συνεργασία με τον GRTOPO.

 

Όπως υποσχέθηκα, και για την αποφυγή οποιασδήποτε παρεξήγησης δημοσίευσα σήμερα στο website της METRICA τα αποτελέσματα του ερευνητικού προγράμματος που εκπονήθηκε από το Α.Π.Θ. για λογαριασμό της METRICA και του METRICANET.

Το άρθρο μπορείτε να το διαβάσετε εδώ

 

Η πλήρης τεκμηρίωση του δικτύου θα ακολουθήσει αλλά μέσα στα πλαίσια του ελεύθερου χρόνου που θα προκύψει από τις εγκαταστάσεις των υπολοίπων σταθμών. Αυτό δεν αποτελεί αδυναμία τεκμηρίωσης ούτε υπεκφυγή και ελπίζω να το καταλαβαίνετε.

Τα δημοσιευμένα κείμενα νομίζω πως απαντούν σε όλες τις ερωτήσεις που τίθενται παραπάνω από τον Μάκη, οπότε θεωρώ πως δε χρειάζεται να αναφερθώ ξεχωριστά στο καθένα από αυτά.

Παρ' όλα αυτά αν κάποιος θέλει οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία δεν έχει παρά να να μου στείλει PM ή να συνεχίσει τη συζήτηση στο φόρουμ. Σε κάθε περίπτωση δεσμεύομαι να απαντήσω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.