Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Παράταση πέραν Φεβρουαρίου


Julius Caesar

Recommended Posts

Αν είναι να δώσουν νέα παράταση γιατί το αργούν τόσο? Γιατί θέλουν να μας ταλαιπωρούν? να βγουν την Δευτέρα και να μας πουν! Να ξέρουμε τι να λέμε στους πελάτες μας!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να δώσουν νέα παράταση γιατί το αργούν τόσο? Γιατί θέλουν να μας ταλαιπωρούν? να βγουν την Δευτέρα και να μας πουν! Να ξέρουμε τι να λέμε στους πελάτες μας!

 

Γιατί θα νεκρώσουν τα πάντα ξαφνικά αν το ανακοινώσουν τώρα. Δεν είμαστε σοβαροί άνθρωποι οι έλληνες!

Link to comment
Share on other sites

οσα τηλ ειχα την την παρασκευη δεν ειχα ολοκληρες εβδομαδες αλλες φορες....

 

8 σε μια μερα.....

 

και αφου τα κλειναμε με ρωταγαν αν θα δοθει παραταση...

 

ειμαι σιγουρος οτι αν δευτερα ανακοινωθει οι μισοι θα μου λεγαν τα ξαναλεμε σε κανα μηνα....

 

γιαυτο τους προλαβα ολους χθες σημερα ναμαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα νεκρώσουν τα πάντα ξαφνικά αν το ανακοινώσουν τώρα. Δεν είμαστε σοβαροί άνθρωποι οι έλληνες!

 

Είναι Αλήθεια ΑΥΤΟ που λες φίλε! Δεν είμαστε σοβαροί άνθρωποι Αλλα μας έκανε η πολιτεία έτσι όταν τίποτα δεν είναι σταθερο σε αυτόν τον τόπο; Και Ποτέ όμως θα πρέπει να ανακοίνωθεί η παραταση; 28 του μήνα;

Link to comment
Share on other sites

Και Ποτέ όμως θα πρέπει να ανακοίνωθεί η παραταση; 28 του μήνα;

Συνάδελφε, να σου θυμήσω την προηγούμενη παράταση που ανακοινώθηκε επίσημα στις 28/12? Αυτό ειναι το σύστημά τους, τι ψάχνουμε τωρα?...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένα νόημα να ανακοινώνονται παρατάσεις νωρίτερα; Αυτό που έγινε το Δεκέμβρη ήταν τεράστια ανοησία. Γιατί δεν ανακοινώθηκε 28/12 αλλά πολύ νωρίτερα αν θυμάστε (10 Δεκέμβρη; ). Απλά η δημοσίευση του ΦΕΚ έγινε τελευταίες μέρες πράγμα το οποίο δεν έχει και μεγάλη σημασία γιατί η παράταση είχε δοθεί και το ξέραμε και το ήξεραν όλοι.

Έχω περίπτωση φίλης με την οποία πρωτοσυζητήσαμε το θέμα από τον περασμένο Σεπτέμβρη! Πήγα τα είδα, της είπα ότι εντάσσονται. "Θα μιλήσω και με τον αδερφό μου" (1 διαμέρισμα αυτή, 1 αυτός). Από 10 τ.μ. το καθένα, όχι κανένα σοβαρό ποσό. Με πήρε τηλέφωνο 3/1/2011 (στις αργίες της Πρωτοχρονιάς ακόμα) πρωί πρωί μάλιστα (δεν είχε ανοίξει καν το μάτι μου)! "Θέλει και ο αδερφός μου, κοίτα πότε αδειάζεις να μας αναλάβεις!". Ε χθές 18/2/2011, και αφού της τύπωσα δηλώσεις και αιτήσεις, της έδωσα αυτά που αφορούν τον αδερφό της να του τα στείλει στην επαρχία να τα υπογράψει για να μας τα ξαναστείλει εδώ και >1 μήνα, ακόμα ψαχνόμαστε για το πως και πότε θα τα παραλάβει ώστε να μου τα φέρει για να τελειώνουμε επιτέλους! Δεν είμαστε σοβαροί οι έλληνες ξαναλέω...

Link to comment
Share on other sites

Περίπου 18-20Δεκ. είχε ανακοινωθεί.

 

Άστο ρε, το ίδιο έχω πάθει και εγώ : έχω δώσει αιτήσεις και υπεύθυνες δηλώσεις και τις περιμένω πάνω από 20 ημέρες. Βέβαια και λεφτά έχω πάρει και παράβολο έχει κοπεί και όλα τα υπόλοιπα.

Τη μία μου είπε "δουλειές", την άλλη "έχασα την ταυτότητά μου" (που επικύρωση και γνήσιο υπογραφείς παίρνεις και με δίπλωμα οδήγησης στα ΚΕΠ). Άστα !

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι Καλησπέρα

Και Εγώ έχω την ίδια αγωνία για περαιτέρω παράταση. Επειδή έχω το γραφείο στο Ιλιον που ανήκει στην πολεοδομία Δήμου Αιγάλεω, δεν ξέρω απο Δευτέρα τι να λέω σε νέους πελάτες,

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι Καλησπέρα

Και Εγώ έχω την ίδια αγωνία για περαιτέρω παράταση. Επειδή έχω το γραφείο στο Ιλιον που ανήκει στην πολεοδομία Δήμου Αιγάλεω, δεν ξέρω απο Δευτέρα τι να λέω σε νέους πελάτες,

 

Για την Δευτέρα να τους πείς να πάνε και να κατασκηνώσουν από τις 2.00 το βράδυ απ'εξω. Χθές μίλαγα με συνάδελφο και είναι ήδη κανονισμένο για τις 2.30...

 

Καπανδρίτι πως το βλέπετε ? Νά πάω για ολονύχτια ? Έλεος....

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ να δώσουν παράταση, γιατί εγώ πλέον ΔΙΩΧΝΩ πελάτες, πράγμα που είναι διαφύγοντα κέρδη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.