Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

3DR.STRAD (Βαδαλούκα & Παπαχρηστίδη)


panton

Recommended Posts

Με δεδομένες τις εξελίξεις γύρω από το όνομα "STRAD",θεωρώ ότι χρειάζεται να δημιουργηθεί μία νέα συζήτηση

για την ανταλλαγή των απόψεων-ερωτημάτων μεταξύ των χρηστών του 3DR.STRAD.

Link to comment
Share on other sites

Η απορία μου είναι αν υπάρχουν ήδη χρήστες του προγράμματος...

Μπορείτε να εξηγήσετε με λίγα λόγια πως μεταπηδήσατε από το 4Μ-Strad στο 3DR-STRAD; Πληρώνεις από την αρχή το πρόγραμμα ή υπάρχει κάποια ευκολία/έκπτωση;

 

Με λίγα λόγια: Αξίζει;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω το 3DR πλέον πλήρωσα την ετήσια συνδρομή και έτσι έκανα την αλλαγή. Δεν πλήρωσα δηλαδή από την αρχή το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη,

Από μια συζήτηση που είχα με την 4Μ στις αρχές του μήνα μου είπαν ένα ποσό που μου φάνηκε υπερβολικό. Από εκεί και πέρα δεν αμφισβητώ ότι το πρόγραμμά τους μπορεί να είναι καλό, απλά την δεδομένη χρονική στιγμή δεν έχω ούτε το χρόνο ούτε το χρήμα για να κάτσω να ασχοληθώ με νέο στατικό πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, της 4Μ έχει την μηχανή του Cubus πλέον. Περισσότερα δεν γνωρίζω τους ζήτησα ένα demo για να δω τι γίνεται αλλά από ότι μου είπαν δεν υπάρχει προς το παρών...

Link to comment
Share on other sites

Όχι! Αυτοί είναι αντιπρόσωποι... Λέω τηλεφωνική υποστήριξη... Ήτανε κάποιες συνεδέλφισσες στην 4Μ... παρέμειναν ή πήγαν με τον Βαδαλούκα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.