Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

3DR.STRAD (Βαδαλούκα & Παπαχρηστίδη)


panton

Recommended Posts

Ρε παιδειά με 2400 παίρνεις κορυφαίο λογισμικό για μπετό-μεταλλικά και ευρωκώδικες. Η δε αξιοπιστία του δε συγκρίνεται με του Βαδαλούκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Την αξιοπιστία δεν νομίζω ότι μπορούμε να την κρίνουμε... Και δεν είναι σίγουρο ακόμα πόσα θέλει για συμβόλαιο συντήρησης...Καλά τώρα...μήπως όμως μετά σε πετάξει σε κατηγορία cubus?

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε, ποιο εννοείς; Το ΡΑΦ; Να ανοίξουμε ένα thread σχετικά με το ΡΑΦ να λέτε (οι χρήστες) τα υπέρ και τα κατά, το κόστος κλπ...

 

Και κάτι άλλο: Ότι έμενε στην πάντα τα τελευταία χρόνια ή θα πήγαινε σε λογισμικό ή σε εξοπλισμό για το γραφείο. Φτάνει πια! Αρκετά έχω δώσει για στατικά. Πέρισυ έκανα ένα-δυο στατικά. Φέτος ένα μέχρι τώρα. Μου φάινεται θα αρχίσω να τα δίνω έξω...

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε, ποιο εννοείς; Το ΡΑΦ; Να ανοίξουμε ένα thread σχετικά με το ΡΑΦ να λέτε (οι χρήστες) τα υπέρ και τα κατά, το κόστος κλπ...

 

 

Υπάρχει ήδη ανοικτό. Διαβάστε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.