Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

teemail


ckiriako

Recommended Posts

  • 2 years later...
  • Απαντήσεις 49
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά μια ερώτηση: σας εχει τύχει να ξεχάσετε τον κωδικό για το teemail? τι κάνουμε σε αυτη την περίπτωση; Κουμπακι για ανάκτηση δεν υπάρχει... Έστειλα mail και φυσικά απάντηση καμία... Τι γίνεται σε αυτη την περίπτωση;;;;

Link to comment
Share on other sites

τηλεφωνο αν και σπανια θα στο δωσουν ετσι....εγω περασα απο εκει μια βολτα.....καλα με αυτους τους κωδικους εχω παθει ντουβρουτζα.....κωδικο για τεε...τεχνικη νομοθεσια....φορουμ....μαιλ.....κλειδωμενα αρχεια με κωδικους......κτλ

Link to comment
Share on other sites

καλά σοβαρά;;;!;;!

για να μου δώσουν νέο κωδικό πρόσβασης στο email πρέπει να πάω αυτοπροσώπως στο ΤΕΕ;;;;;;;;;;;;;;

 

α, ρε ηλεκτρονική διακυβέρνηση!

Link to comment
Share on other sites

σας εχει τύχει να ξεχάσετε τον κωδικό για το teemail?

Για τσέκαρε μήπως έχεις τον ίδιο κωδικό με αυτόν που μπαίνεις στις αμοιβές του ΤΕΕ.

Αν δεν τους άλλαξες μπορεί να είσαι τυχερός γιατί τους έστελναν ίδιους.

 

Εγώ έχω τον ίδιο τόσο για τις υπηρεσίες του ΤΕΕ (π.χ. ηλεκτρονική υποβολή αμοιβών) όσο και στο e-mail. Και είναι οι ίδιοι που μου έστειλαν εξ΄αρχής.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, προς ενημέρωσή σας...

σήμερα το ΤΕΕ μου έστειλε... fax πάνω στο οποίο ήταν... τυπωμένος ο κωδικός μου... (ο κωδικός αυτός δεν ήταν ο αρχικός, τον είχα αλλάξει)

 

το οποίο σημαίνει ότι κάποιος μπήκε στο σύστημα, τύπωσε το χαρτί με τον κωδικό, και το πέρασε (ο ίδιος ή κάποιος άλλος) στο μηχάνημα για να μου το στείλει με φαξ...

 

τα συμπεράσματα δικά σας για την ασφάλεια των προσωπικών μας δεδομένων που διαχειρίζεται το ΤΕΕ...

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεδομενα και ασφαλεια στο ΤΕΕ? εδω με ενα ονομα σου βγαζει και που μενεις και ολα ......σε λιγο θα λεει και ποσες αδειες εκανες

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.