Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πρόβλημα με το σύστημα υπολογισμού αμοιβών του ΤΕΕ


goozlo

Recommended Posts

Απο 24/12/18 οταν πατάω αναφορές και μετά το σταυρό βγάζει αυτό :

error.gifΣφάλμα

[δεν είναι δυνατή η επέκταση του τμήματος lob ETEE.SYS_LOB0000104010C00002$$ κατά 8192 στο χώρο πινάκων (tablespace) ETEE] -
 
Δοκίμασα με firefox , opera , chrome , ΙΕ τίποτα. Ξέρει κανείς κάτι ?

 

Edited by maik
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Εσύ γιατί να φταίς; O server δικός τους είναι. Συνήθως φταίει κάποιο script στον κώδικα που πραγματοποιεί εξωτερικές συνδέσεις και κάνουν timeout.

Μην ανησυχείς, πέφτει συχνά, αλλά μετά από λίγο επανέρχεται. Κλείσε και ξανάνοιξε τον browser και ξαναδοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Συνάδελφοι καλησπέρα! Έχω δημιουργήσει καρτέλα Έργου στο σύστημα αμοιβών του ΤΕΕ ,έχω εκδώσει "Εντολές πληρωμής" με συμφωνηθείσες αμοιβές αλλά εκ των υστέρων κατάλαβα πως έβαλα για τον συνάδελφό μου, μηχανολόγο δύο εργασίες (Καύσιμο αέριο και ανυψωτικά μηχ) για τις οποίες δεν έχει εκπονήσει μελέτες - Δεν μου επιτρέπει το σύστημα να τις διαγράψω - τι μπορώ να κάνω? - θελω να εκτυπώσω την "Αναφορά" για έκδοση οικοδομικής άδειας - please help!🤯😢

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Από τα γραφόμενά σου αντιλαμβάνομαι ότι έχεις προχωρήσει σε τελική υποβολή και ως εκ τούτου δεν μπορείς να κάνεις καμία μεταβολή στα στοιχεία του έργου. Η γνώμη μου είναι να ανοίξεις νέο έργο αφού την συγκεκριμένη αναφορά αμοιβών δεν πρόκειται να την χρησιμοποιήσεις. Όμως, για να είσαι απόλυτα σίγουρος, στείλε το ερώτημά σου και στο  [email protected], μήπως και σου γυρίσουν το έργο σε υποβολή και έτσι διαγράψεις τις αναφερόμενες εργασίες.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Pavlos33 και @akis73 σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση - το μόνο που με προβληματίζει στο να ανοίξω νέο έργο είναι πως θα βάλω στην άδεια τις εντολές πληρωμής που θα έχουν τον Α/Α του συγκεκριμένου Έργου και όχι του νέου , μιας και έγιναν ήδη οι καταθέσεις σε ΕΤΕ (αν και θα ταυτίζονται τα ποσά με αυτές που θα φτιάξω στο νέο Έργο) λέτε να είναι πρόβλημα αυτό ή όχι ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.