Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πρόβλημα με το σύστημα υπολογισμού αμοιβών του ΤΕΕ


goozlo

Recommended Posts

σήμερα έχουμε κανένα πρόβλημα πάλι? προσπαθώ με chrome, mozilla και explorer και τίποτα...

 

επίσης επί τη ευκαιρία ξέρει κανείς τι κατηγορία είναι η μελέτη ανελκυστήρα? (2, 3 ή 4 υποθέτω)

Edited by Roy_Hobbs
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τώρα (5/1, 19.12) πρόβλημα να μπω στο σύστημα Ν.4178, με Chrome, IE και Opera.

Κανένας άλλος;

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και εγώ και είδα στο fb  ανάρτηση   από συνάδελφο με τα ίδια προβλήματα , επομένως καλά Θεοφάνια (δεν βλέπω να κατεβαίνω αύριο παραλία για το Σταυρό , αφού όσοι πελάτες με δούνε άντε να τους εξηγήσεις τι συμβαίνει κάθε λίγο και λιγάκι με το σύστημα του ΤΕΕ Θα νομίζουν ότι τους κοροιδεύω ) 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Ρε μπας και κάνουν οι χορτάτοι απεργία με αποδέκτη εμάς, με αίτημα...την πληρωμή του τέλους υπέρ ΤΕΕ;

Link to comment
Share on other sites

ούτε στην κεντρική σελίδα δεν μπαίνει ρε παιδιά

ή που έπεσαν όλοι για τις μόνιμες επιτροπές  :shock:

ή που κάνει ο πρόεδρος μπλακ άουτ για να μην μπει κανείς στις επιτροπές (θα φανεί αν ανοίξει πριν τις 8/1) 

ή που κάνουν "αποθήκη"...  :mrgreen:  :mrgreen:

 

νταξ, τους γλωσσόφαγα.. 6:39 πμ 6/1/15 μπαίνει στα βασικά

 

(καλά με διακόσμηση γύρω γύρω 

"The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.")

μάλλον τους ήρθε νυχτιάτικα η θεία φώτιση (συνειρμός: ξύπνησα νύχτα και μεσ' στη σκέψη μου άναψαν φώτα)

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλημέρα, αντιμετωπίζω πρόβλημα με το σύστημα αμοιβών καθώς μετά την υποβολή του έργου δε μου εμφανίζει το σύμβολο με τον πράσινο σταυρό για να δημιουργήσω την αναφορά υπολογισμού. Καμιά ιδέα? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, αντιμετωπίζω πρόβλημα με το σύστημα αμοιβών καθώς μετά την υποβολή του έργου δε μου εμφανίζει το σύμβολο με τον πράσινο σταυρό για να δημιουργήσω την αναφορά υπολογισμού. Καμιά ιδέα? ευχαριστώ

τον πήρε το πασοκ για την μεγάλη πέμπτη και δεν τον επέστρεψε

..

(σορρυ, δεν ξέρω, αλλά είπα να το διασκεδάσω)

 

ΣΟΒΑΡΑ τώρα

 

1. στείλε τους mail

απαντάνε

με τηλέφωνο μην χάσεις την ώρα σου

 

2. στο mail δώσε και το τηλέφωνό σου, μπορεί να σε πάρουν οι ίδιοι 

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.