Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Κόστος υποστήριξης-συντήρησης λογισμικού Η/Υ.


Recommended Posts

LH κορυφή έχω το master (fespa-tekton) απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Επειδή δεν δουλεύω ιδιαίτερα cad έχω αγορασμένο το intellicad για να ανοίγω-εκτυπώνω κτλ. αρχεία autocad (συνεργατών) δεν σκέφτομαι καν για αναβαθμίσεις , ανα πενταετία καινούργιο αφού είναι φτηνό σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

 

Και τώρα όρεξη να'χω να χώνω. Civiltech. Δυστυχώς έχω αγορασμένο το premium + metal , πανάκριβες και ανούσιες αναβαθμίσεις ,κάθε δεκαήμερο και νέο download που δεν έχεις ιδέα τι βελτιώνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά εμένα από τη civiltech για το civil Plus μου ζητουν 222,14! Γιατι????

 

Επίσης μου είπαν από την pi systems ότι η υποστηριξη 450+ΦΠΑ δεν περιλαμβάνει τις αναβαθμίσεις!

Link to comment
Share on other sites

Την plus έκδοση. Πυροπροστασία αμοιβές εκκο χιλιοστάκτλ...της έκδοσης αυτής.Κια από όλα αυτά μόνο τις αμοιβές χρησιμοποιώ.

 

Για το stereostatika μπορεί να επιβεβαιώσει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Βάσει του επίσημου ιστότοπου της Civiltech, το ετήσιο συμβόλαιο συντήρησης για το Civil Plus για Windows κοστίζει 140€+ΦΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω για το premium είναι 240+φπα. Δηλαδή για να παίρνω update για ύδρευση και αποχέτευση (αυτή είναι η διαφορά μεταξύ plus και premium) θα δίνω 100 ευρώ έξτρα???? Έχει βγάλει Update ποτέ η civiltech για ύδρευση και αποχέτευση???? Με βλέπω σύντομα να μην χρειάζομαι πια τα ρημαδοupdates της... Ούτε καν την civiltech. Ημαρτον, όσο κάνει το update της, κάνει η αγορά άλλου προγράμματος...

Link to comment
Share on other sites

Για το civilplus 222.40e+2.5e το εξοδο της ταχυδρομικης επιταγης.

 

Για το stereostatika 450Ε+φπα μονο για την υποστηριξη...για την αναβαθμιση&υποστηριξη 1000ε +φπα. Για την αναβαθμιση στην εκδοση 4 αν δεν εχεις πληρωσει υποστηριξη 1000ε+φπα.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα

 

ότι να ναι ζητάνε

 

μου ήρθε της civiltech για το civil 350€ περίπου, αν θυμάμαι καλά γιατί το έσκισα αμέσως από τα νεύρα μου.

 

8-)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.