Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

αλφαδιες με laser


mixyak790

Recommended Posts

Μπες στην παρακάτω ιστοσελίδα και θα τα δεις όλα εκεί. Π.χ. το GTL 3 αρχίζει από τα 150 Ευρώ. http://www.etools.gr/ergaleia-metrhshs/bosch-epaggelmatika.html?limit=20&limitstart=0&orderby=product_price

Link to comment
Share on other sites

Μαρκετάκη Ιωάννη ειναι εμπιστη η σελιδα γιατι οντως κανοντας μια συγκριση με κατι εργαλεια που ετοιμαζομαι να παρω εχει πιο φθηνες τιμες....και επειδη δεν θαναι μια μικρη δαπανη για τα δικα μου δεδομενα δεν θελω να την πατησω

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγώ έχω αγοράσει πάρα πολλές φορές από εκεί και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Έχω αγοράσει το DL 70 το αποστασιόμετρο laser από αυτούς και ένα σωρό άλλα μηχανάκια της bosch, κυρίως "πράσσινα" για κατασκευές από χόμπυ. Όλα ΟΚ, τους συστήνω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτορυθμιζόμενο Αλφάδι Λέιζερ 360°

LZR4.

Bosch gtl3 παραλληλα σε κεκλιμενο επίπεδο....

ποιο είναι πιο βολικό;

Link to comment
Share on other sites

Μαρκετάκη Ιωάννη ειναι εμπιστη η σελιδα γιατι οντως κανοντας μια συγκριση με κατι εργαλεια που ετοιμαζομαι να παρω εχει πιο φθηνες τιμες....και επειδη δεν θαναι μια μικρη δαπανη για τα δικα μου δεδομενα δεν θελω να την πατησω

 

Πρόκειται για την ηλεκτρονική παρουσία του Ποιμενίδη στην Πολυτεχνείου(συνέχεια της Τσιμισκή). Σοβαρό κατάστημα με πολλά χρόνια παρουσίας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

και για να μη ξεχνιομαστε : το αλφαδι laser στο lidl εχει 8.99 τωρα...ειχε 7 το 2011 οπως καποιος ειπε στην αρχη του topic

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.