Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ταχυδρομική υποβολή


mixyak790

Recommended Posts

Ξερει κανείς τα minimum απαιτουμενα δικαιολογητικα;

ok,αιτησεις 3 υδ ιδιοκτητη θεωρημενα απο κεπ

η τεχνικη εκθεση πρεπει κι αyτη να ειναι θεωρημένη;

αν δεν υπάρχει κάποιο σχέδιο,η το φεμ δεν μπορουμε να τα βάλουμε μετά με

τις ελλειψεις;

τα παράβολα,αμοιβές , τα σχέδια θέλουν κι αυτα θεώρηση;

oσον αφορά τη παραταση νομίζω οτι γίνεται και με προεδρικο διάταγμα,που κυρωνεται μεσα σε 40 ημερες

Link to comment
Share on other sites

Φτάσαμε στο τέλος κι εσύ ρωτάς ακόμα τα αρχικά !

Ψάξε λίγο στο forum, διάβασε το Νόμο και τις εγκυκλίους.

Link to comment
Share on other sites

αντι να νευριαζεις,μπορείς απλα να με παραπεμψεις κάπου,η να απαντησεις άμεσα με ναι η οχι στις σαφεστατες ερωτησεις(δεν είσαι καθηγητής σε σχολείο,να με μαλωνεις που δεν 'εχω διαβ'ασει..)

εξαλου στο τέλος υπάρχει η συσσωρευμενη γνώση,πριν ολοι ειμαστε μαθητευομενοι μαγοι,η χαλίφηδες στη θεση του χαλίφη....

επισης καμια εγκυκλιος δεν ειναι τοσο ισχυρη,οσο η γνωμη του ανευθυνουπευθυνου υπαλληλου που θα παραλάβει τον φακελο....

ζηταω λοιπον εμπειρια απο πραγματοποιημενες ταχυδρομικες υποβολες

Link to comment
Share on other sites

mixyak790

Δεν υπάρχει καμία διαφορά στο περιεχόμενο του φακέλλου που αποστέλλεται ταχυδρομικά από εκείνον που πας εσύ ο ίδιος στην πολεοδομία. Εάν δεν έχεις καταφέρει να συγκεντρώσεις όλο το υλικό νομίζω ότι οι αιτήσεις και το παράβολο 250/350 είναι βασικά για να πάρεις πρωτόκολλο. Έτσι τουλάχιστον έλεγαν προχθές στην Αγία Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά, έχω καταθέσει φάκελο 25/2/11 πολεοδομία Αργυρούπολης (ταχυδρομικώς) και ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει. Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω? Πρέπει να πάρω τηλέφωνο εγώ? (Δεν απαντούν βέβαια...:( )

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

.

.

Αλλά κάτι δεν μας λες καλά για την ημερομηνία...

 

.

?

 

 

πάρε τηλ στο 210-9947207. Ακριβώς την ίδια ημερομηνία είχα στείλει και εγώ, οι φάκελοι πρωτοκκολήθηκαν την παρασκευή 18-6-11
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ερώτηση: Έχω αποστείλει ταχυδρομικά φάκελο για τακτοποίηση στο Δ. Σερρών (μένω Θεσσαλονίκη). Πώς θα πάρω πίσω την αίτηση αφότου με το καλό μπουν οι σφραγίδες στην "ΠΑΡΑΛΑΒΗ" και στην "ΠΛΗΡΟΤΗΤΑ"; Θα μου τον στείλουν ταχυδρομικά ή θα πρέπει να πάω εγώ στις Σέρρες;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.