Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Μεταπτυχιακό ΕΑΠ-ΔΧΤ 51


iakovolga

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιος απο εσας που έχει πάρει την συγκεκριμένη ενοτητα στο ΕΑΠ??? Μήπως μπορει να μου στείλει παλια θέματα εργασιών για να τα έχω σαν προτυπα ωστε να καταλαβαίνω την ασκηση??? Ευχαριστω εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.

ΕΧΩ ΕΙΣΑΧΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ. ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΔΧΤ50 ΚΑΙ ΔΧΤ51. ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΕΡΓΟΤΑΞΙΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΒΑΡΑΜΕ ΜΥΓΕΣ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΕΛΕΓΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΣΟΥΛΑΝΕ ΤΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ)... ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ (ΕΡΓΑΣΙΕΣ, ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ, FORUM) ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΟΣ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Χρησιμοποιείστε σας παρακαλώ την εντολή "Επεξεργασία" και διορθώστε.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, petsagouris

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Συνάδελφοι επειδή έχω πάρει και εγώ την ΔΧΤ51 και δεν βρισκω το μπουσουλα, θα μπορουσε να βοηθησει καποιος με παλιοτερες εργασιες?ευχαριστω

iakovolga μήπως βρηκες κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά πήρα μόνο τη ΔΧΤ50

Ακόμη ψάχνομαι

 

MariaIoanna ενας συναδελφος με βοηθησε για αυτη την ενοτητα επειδη τη πηρα και εγω(να δουμε πως θα τα προλαβω ολα). στειλε το email σου μεσω του forum να σου στειλω υλικο

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σας παιδια και εγω εχω παρει τις 2 θεματικες ενοτητες ΔΧΤ50, ΔΧΤ51 αν εχει κανεις υλικο θα βοηθουσε ...εχει βγει και το προγραμμα απο οτι ειδα...το δυσαρεστο ειναι ο καθηγητης στην ΔΧΤ51 ...τραγικη επιλογη...τραγικοτατη :(

Link to comment
Share on other sites

@jimmakos1976: αν εχεις την καλοσυνη, μπορεις να μου στειλεις υλικό και εμενα? σου εστειλα με πμ το mail Μου.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας συνάδελφοι. Κ εγώ ξεκίνησα φέτος το μεταπτυχιακό κ έχω πάρει κ τις δύο ΘΕ. Όποιος έχει υλικό,σημειώσεις, παλιές εργασίες και μπορεί να μου τα στείλει θα βοηθούσε πολύ.

Έχουν ανακοινωθεί οι εργασίες που πρέπει να κάνω κ τα χω βρει μπαστούνια.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει υλικό,σημειώσεις, παλιές εργασίες και μπορεί να μου τα στείλει θα βοηθούσε πολύ.

Το mail μου ειναι [email protected]

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.