Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Μεταπτυχιακό ΕΑΠ-ΔΧΤ 51


iakovolga

Recommended Posts

O φίλος Sakatis νομίζω ότι το διατύπωσε καλύτερα από όλους...Δεν χρειάζεται πανικός. Προγραμματισμένο και στοχευμένο διάβασμα και κυρίως πραγματική ενασχόληση με τις εργασίες...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και καλή χρονιά!!
Μήπως έχει κανείς ενδεικτικές λύσεις της Γραπτής εργασίας 2 της ενότητας ΔΧΤ51 για τα έτη 2012-2013 και έπειτα??? Όποιος μπορεί ας μου στείλει στο email : [email protected] . Έχω κολλήσει και φτάνει η ημέρα παράδοσης....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Παιδια η διδασκαλια πως γινεται;

 

Οι συναντησεις που γινονται καθε ποτε;

 

Οι εξετασεις ποτε ειναι και που γινονται;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η διδασκαλια πως γινεται;

 

Οι συναντησεις που γινονται καθε ποτε;

 

Οι εξετασεις ποτε ειναι και που γινονται;

 

Δεν υπάρχει διδασκαλία, οι συναντήσεις  γίνονται σε πολλά σημεία της Ελλάδας αναλόγως του πού μένεις.Στις συναντήσεις αυτές ο υπέυθυνος καθηγητής δίνει συμβουλές για το πως θα πρέπει να αναπτύξεις τις εργασίες, πώς θα ψάχνεις papers στο scopus και λύνει κάποιες απορίες.Μην περιμένεις δηλαδή να κάθεται ο καθηγητής να λύνει ασκήσεις ή να σου βάζει να λύσεις ασκήσεις και μετά να τις διορθώσει.Διαβάζεις, κάνεις τις 5 έργασίες που προβλέπονται για κάθε ενότητα και όταν προκύψουν απορίες τις συζητάς με τον καθηγητή.Οι εξετάσεις γίνονται Ιούνιο.Εάν κοπείς υπάρχει 2η "εξεταστική" μερικές μέρες μετά.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά!!

Μήπως έχει κανείς ενδεικτικές λύσεις της Γραπτής εργασίας 2 της ενότητας ΔΧΤ51 για τα έτη 2012-2013 και έπειτα??? Όποιος μπορεί ας μου στείλει στο email : [email protected] . Έχω κολλήσει και φτάνει η ημέρα παράδοσης....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

Καλησπερα

 

Θα ημουν ευγνώμων οποιος εχει σημειωσεις η παλια θεματα  εργασιων για την δχτ 51 να μου στειλει στο mail  [email protected]

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλημέρα σας, επειδή βρήκα λίγο χρόνο σήμερα, σας έχω στείλει μεηλ.

Edited by sakatis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Σημερα παρελα τα βιβλια μου. Η καθε θεματικη ενοτητα εχει τεσσερα βιβλια. Απο αυτα τι ειναι μεσα στην εξεταστεα υλη. Πως θα διαβαζουμε;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.